اسپری تميز کننده داخل مادرز

تولید کننده: مادرز

مدل کالا: MOTHERS CLASSIC

موجودی: در انبار

گارانتی: اصالت کالا و سلامت فیزیکی

قیمت: 45,000تومان

2 گنجی بن

تعداد:
اسپری تميز کننده داخل مادرز Mothers نتيجه استفاده از اين محصول بصورتي مي باشد که هيچ گاه کف پوش و دیگر قسمت های داخل خودرو خود را در اين حد تميز نديده ايد. اسپری تميز کننده داخل مادرز تميز کننده و لک بر قدرتمند موکت، فرش، پارچه، وينيل و چرم برگرداندن رنگ ها به روز اول و حالت نویی.
پاک کننده جرم هاي بسيار سخت از روي وينيل ، داشبورد و رودری های خودرو از هر جنسی که باشند مانند: مخمل، پاچه، موکت، نمد ، چرم و ... 

اسپری تميز کننده داخل مادرز  قابل استفاده در منزل بر روی فرش و موکت و ديگر وسايل منزل که کثيف يا لک شده اند نیز می باشد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 
ویژگی های محصول
حجم 710 ميلي ليتر
مشخصات ساخت
زمینه کاربرد محصول تمیزکننده داخل خودرو
کد محصول 5424
کشور سازنده امریکا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب