پولیش کروم مادرز

تولید کننده: مادرز

مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD

موجودی: نا موجود

گارانتی: اصالت کالا و سلامت فیزیکی

قیمت: 30,000تومان
تعداد:
پولیش کروم مادرز Mothers غلیظ باصرفه ست و استفاده از آن آسان می باشد. پولیش کروم مادرز به تمیزی و درخشندگی عمیقی به سپر و ضربه گیر و ریگ های کرومی میدهد.  پلیمرهای پیشرفته که در ساخت پولیش کروم مادرز استفاده شده است به شما کمک می کند تا در سطح کرومی مورد نظر شما ضد اثر انگشت ، ضد لکه شود و همچنین از خوردگی و زنگ زدگی سطح کرومی ماشین شما جلوگیری میکند
. پولیش کروم مادرز از خود هیچ گونه خط و خش ویا لکه ای به جا نمی گذارد.
براحتی و با آسوده خاطری کامل سطوح کرومی و آینه های ماشین خود را تمیز و از آن ها محافظت کنید.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پوليش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 
ویژگی های محصول
حجم 355 میلی لیتر
مشخصات ساخت
زمینه کاربرد محصول پولیش فلز
کد محصول 5212
کشور سازنده آمریکا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب