​اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز

تولید کننده: مادرز

مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD

موجودی: در انبار

گارانتی: اصالت کالا و سلامت فیزیکی

قیمت: 46,000تومان

2 گنجی بن

تعداد:
اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز Mothers این محصول کارواش بدون آب و واکس زدن رنگ بدنه خودرو را سریع و بسیار آسان انجام میدهد. این اسپری خودرو شما را بدون نیاز به آب تمیز میکند و بدنه آنرا می شوید.
دقیقا مثل شوینده های قوی که با آن ها خودرو خودرا می شویید اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز هم خاک و کثیفی را براحتی از سطح بدنه ماشین می شوید. فرمول اکستریم و خاص استفاده شده در ساخت اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز بصورتی است که بدون چرب کردن سطح بدنه (چرب بودن سطح بدنه خودرو باعث جذب خاک و کثیفی می شود) برای خودرو شما درخشندگی و زیبایی فوق العاده ای را برای پایان کار شستوشو به خودرو شما میدهد.
اسپری واکس و کارواش بدون آب مادرز بهترین گزینه برای استفاده به جای کارواش می باشد سریع و بی دردسر می باشد و نتیجه آن فوق العاده است لازم به ذکر است که این محصول قابل استفاده بر روی هر سطحی با هر نوع پوششی پلاستیک، فلز یا رنگ می باشد.
فقط کافیست روی سطح مورد نظر اسپری کنید و براحتی به درخشندگی و زیبایی درخور ماشین خود دست یابید.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پوليش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 
ویژگی های محصول
حجم 710 میلی لیتر
مشخصات ساخت
زمینه کاربرد محصول کارواش بدون آب بدنه خودرو
کد محصول 5644
کشور سازنده آمریکا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب