اسپری افزایش توان موتور خودرو Soft99 مدل Gzox

تولید کننده: سافت 99

مدل کالا: Soft 99-Gzox

موجودی: در انبار

گارانتی: اصالت کالا و سلامت فیزیکی

قیمت: 51,000تومان
تعداد:
اسپری افزایش توان موتور خودرو Soft99 مدل Gzox , تنها با پاشیدن این افشانه از دهانه هوای موتور، همه دوده و لجنهای درون سیلندر پاک میشوند، توان موتور بهبود مییابد و موتور تنظیم میشود.
روش استفاده:
- اگر خودرو سرد است روشن کنید و بگذارید 5 تا 6 دقیقه درجا کار کند تا موتور گرم شود. سپس خودرو را خاموش کنید و لوله لاستیکی دهانه کاربراتور یا انژکتورها را شل کنید تا بتوانید توان افزا را درون آن بپاشید.
- خودرو را روشن کنید و درجا دور موتور را به 2000 برسانید. اکنون همه مایع توان افزا را درون دهانه کاربراتور یا انژکتور بپاشید. سپس خودرو را خاموش کنید و لوله لاستیکی دهانه کاربراتور یا انژکتورها را سفت کنید.
- خودرو را روشن کنید و درجا گاز دهید تا دیگر دود سپید بیرون ندهد. اگر نیاز است فرآیند گفته شده را دوباره انجام دهید.
شرکت SOFT99 با سابقه ای بیش از شصت سال یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولهای نگهداری و پاکیزه سازی خودرو در جهان است.محصولات عرضه شده توسط کمپانی SOFT99 حدود سیصد و پنجاه محصول در زمینه نگهداری و پاکیزه سازی خودرو می باشد، که خود توان پژوهشی و تولیدی شرکت SOFT99 را در سطح جهانی نشان میدهد.
از سوی دیگر همه محصولهای عرضه شده به جز برخی از دستمالها صددرصد ساخت ژاپن هستند که خود گویای کیفیت بالای آنهاست. البته طبیعی است که قیمت محصولها هم در مقایسه با رقیبان چینی یا کشورهای دیگر بالاترست.
ویژگی های محصول
حجم 300 میلی لیتر
مشخصات ساخت
کد محصول 11102
کشور سازنده ژاپن

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب