قرص بهینه ساز مصرف بنزین داینوتب-Dyno Tab بسته 12 عددی

تولید کننده: داینوتب

مدل کالا: Dyno Tab

موجودی: نا موجود

گارانتی: اصالت کالا و سلامت فیزیکی

قیمت: 60,000تومان
تعداد:
قرص بهینه ساز مصرف بنزین داینوتب-Dyno Tab بسته 12 عددی ، صرفه جویی در هزینه ها با پک دارای 12 قرص مقرون به صرفه داینوتب. یک انتخاب هوشمند برای افرادی که زیاد رانندگی می کنند. بعد از هربار پرکردن مخزن سوخت یک قرص داینوتب را به مخزن سوخت خود برسانید. استفاده از قرص داینوتب سبب احتراق کامل مخلوط سوخت و هوا شده که در نتیجه توان خودرو افزایش پیدا خواهد کرد. استفاده مدام از قرص داینوتب سبب افزایش عمر موتور خودرو می گردد و از تشکیل رسوبات کربنی در محفظه احتراق سر پیستون و شمع ها جلوگیری می کند.

حاوی 12 عدد قرص 1 گرمی
هر قرص برای 60 لیتر بنزین
 
محصولات داینوتب-Dyno Tab در سال 1992 در ایالت کالیفرنیای آمریکا به تولید رسید است.محصولات داینوتب-Dyno Tab در ابتدا به فرم معمول مکمل های مایع تولید می گردد تا در سال 1998 قرص های مکمل سوخت جامد خود را با برند جهانی داینوتب ارائه نمود.ماده شیمیایی منحصر به فرد موجود در داینوتب سبب افزایش و بهبود خواص سوختهای هیدروکربنی می گردد.
محصولات داینوتب-Dyno Tab سبب احتراقی کامل و کنترل شده در محفظه احتراق می شود که در نتیجه آن توان تولیدی و شتاب موتور افزایش یافته مصرف سوخت و میزان آلودگی و دود ناشی از احتراق کاهش می یابد. 
ویژگی های محصول
تعداد 12 عدد
قابلیت کاهش مصرف سوخت دارد
مناسب برای خودرو های بنزینی
نسبت ترکیب (لیتر) هر قرص تا 60 لیتر بنزین
وزن هر قرص 1 گرم
مشخصات ساخت
زمینه کاربرد محصول مکمل بنزین اکتان
کد محصول 45412
کشور سازنده آمریكا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب