مکمل روغن افزایش توان خودرو Soft99 مدل Gzox

تولید کننده: سافت 99

مدل کالا: Soft 99-Gzox

موجودی: در انبار

گارانتی: اصالت کالا و سلامت فیزیکی

قیمت: 42,000تومان

2 گنجی بن

تعداد:
مکمل روغن افزایش توان خودرو Soft99 مدل Gzox , توان افزای G-BOOST توان موتور را افزایش و اصطکاک را کاهش میدهد، روغن نو را تقویت کرده و به روغن کارکرده جانی تازه میدهد. آمیزه های آلی درون آن لایه روغن پایداری روی دیواره سیلندر حتی در دورهای بالا پدید میاورد. با بهبود آببندی پیستون ها بازده تراکم افزایش مییابد و با کاهش اصطکاک، توان و گشتاور موتور بالا میرود. با چندبار استفاده، لایه ای از سولفید مولیبدنیوم روی دیواره سیلندر مینشیند که اگر روغن موتور در اثر نشتی از دست رفته باشد، هنگام استارت زدن ناآگاهانه از خط افتادن سیلندر پیشگیری میکند. تنها برای موتورهای بنزینی.
طرز استفاده:
- خودرو را خاموش کنید. درپوش روغن موتور را بردارید و همه مایع را درون موتور بریزید.   
- درپوش روغن را ببندید و پنج دقیقه بگذارید موتور درجا کار کند. سپس گیج روغن را ببینید و اگر نیاز بود روغن به درون موتور بریزید. هر قوطی برای حجم روغن 3 تا 6 لیتر بس است. 


 
شرکت SOFT99 با سابقه ای بیش از شصت سال یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولهای نگهداری و پاکیزه سازی خودرو در جهان است.محصولات عرضه شده توسط کمپانی SOFT99 حدود سیصد و پنجاه محصول در زمینه نگهداری و پاکیزه سازی خودرو می باشد، که خود توان پژوهشی و تولیدی شرکت SOFT99 را در سطح جهانی نشان میدهد.
از سوی دیگر همه محصولهای عرضه شده به جز برخی از دستمالها صددرصد ساخت ژاپن هستند که خود گویای کیفیت بالای آنهاست. البته طبیعی است که قیمت محصولها هم در مقایسه با رقیبان چینی یا کشورهای دیگر بالاترست.
ویژگی های محصول
حجم 300 میلی لیتر
مشخصات ساخت
زمینه کاربرد محصول روغن خودرو
کد محصول 10245
کشور سازنده ژاپن

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب