دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN

تولید کننده: روپس

مدل کالا: Big Foot Rupes

موجودی: نا موجود

گارانتی: اصالت کالا و سلامت فیزیکی

قیمت: 2,250,000تومان
تعداد:
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN ، دستگاه پوليش فوق العاده حرفه اي و منحصربفرد جهت استفاده و مناسب براي پوليش کاري بر روي جزئيات و سطوح منحنی، که به سرعت بکار پايان مي بخشد و همچنین راندمان بهبود يافته، قدرت و گشتاور بيشتري را در هر سطحي تنظيم مي کند. طراحي ارگونوميک در اين دستگاه اصلاح دقيق رنگ را با راحتي کامل انجام داده و به راحتي به مناطقي همچون سطوح منحني  و دشوار دسترسي پيدا مي کند و 30 درصد کارامد تر مي باشد. این دستگاه پولیش از مدل LHR21ES-STN کوتاه تر بوده و دارای سطح گشتاور و قدرت بالاتر است. دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN با یک پوشش محافظ دو حالته  طراحی شده است که برای محافظت از کاربر در برابر قطعات متحرک و به عنوان یک کلاچ برای پد پشتیبان عمل می کند همچنین دارای یک طراحي بي نظير و بي عيب و نقص است که آن را براي نگهداري در دست، هنگام کار، محافظت و امن مي کند و همچنين دستگيره کاربردي و فاقد ارتعاش و لرزش از ديگر ويژگي هاي بي نظير اين دستگاه پوليش مي باشد. ويژگي هاي مثبت و فوق العاده اين دستگاه پوليش باعث مي شود که Bigfoot دستگاهي همه کاره در بازار باشد. تعادلي عالي بر روي تجهيزات دستگاه پوليش اوربيتال بدنه ماشين مارک دو سايز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN و همچنين فاقد ارتعاش و لرزش باعث انتقال مطلوبي از قدرت در اين دستگاه پوليش شده و پيامد آن، راحتي بيشتر و خستگي کمتر در مدت زمان هاي طولاني در هنگام کار با دستگاه پوليش اوربيتال بدنه ماشين مارک دو سايز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN مي شود. از ويژگي هاي برجسته دستگاه پوليش اوربيتال روپس، تعادل عالي اين دستگاه پوليش بر روي بدن، هنگام کار مي باشد که باعث کنترل بيشتر بر روي نقاط و مناطق حساس هنگام پوليش کاري مي باشد. توجه به جزئيات در دستگاه پوليش اوربيتال روپس مدل LHR15ES-STN چيزي بيشتر از طراحي جذاب اين دستگاه بوده و اينها در نتيجه تحقيقات دقيق براي رسيدن به حداکثر کارايي براي راحتي اپراتور مي باشد. ويژگي منحصر بفرد دستگاه پوليش اوربيتال روپس مدل LHR15ES-STN نگهداري سرعت مشخص شده تحت بار از 2000 تا 5000 دور در دقيقه مي باشد که باعث نگهداري ميزان نيروي مورد نياز تحت کار بر روي سطوح مي باشد.
- وزن: 2.6 کيلوگرم
- سرعت: 2000 - 5000 دور در دقيقه
- توان: 500w

دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN بدون شک حرفه ای ترین دستگاه پولیش موجود در ایران دستگاه پولیش اوربیتال Rupes میباشد و توانسته رضایت مصرف کننده ها را به خود جلب نموده و در بهبود کار پولیش و عدم خستگی پولیشکاران به دلیل سبکی این دستگاه پولیش گام بزرگی بردارد.

ویژگی های کلی 
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN :
-نگهداری با هر دو دست قابل استفاده برای افراد چپ دست و راست دست.
طراحی 
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN بصورتی می باشد که استفاده کننده می تواند به راحتی آن را با یک دست کنترل کند.
دسته نگدارنده این دستگاه پولیش دارای روکش پلاستیکی می باشد که به پولیش کار کنترل بیشتری را بر روی دستگاه داده و دسته ی دوم امکان کنترل هرچه بیشتر بر روی پولیشر را به شما داده و این دستگاه پولیش را قابل استفاده برای افراد تازه کار نیز می سازد.

 
-قابلیت تنظیم سرعت.
کنترل سرعت گردش این پولیشر دستی بوده و استفاده از آن بسیار آسان است. این موضوع این امکان را به پولیش کاران میدهد تا حتی در زمان استفاده از دستگاه نیز بر روی سرعت گردش آن کنترل داشته باشند.

-لبه پوششی محافظ بر روی سر دستگاه.
با وجود لبه پوششی محافظ بر روی سر دستگاه به دو علت می توان اشاره کرد. برای ایمنی و محافظت از پولیش کار در حین انجام کار پولیش و از چرخیدن آزاد و بدون نظم پد پولیش جلوگیری کند حتی در صورت روشن شدن اتفاقی دستگاه پولیش ، این موضوع نیز می تواند در طول عمر پد پولیش شما تأثیر
 بسزایی داشته باشد.
 
-قفل ماشه.
وجود قفل ماشه در سمت راست دسته دستگاه پولیش قرار داده شده تا دستگاه پولیش را براحتی درحال چرخش قفل کنید.  این مورد برای استفاده با یک دست یک قابلیت بسیار مفید به حساب می آید.

کارایی عالی و متناسب و بدون لرزش  
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN باعث شده تا به دلخواه ترین دستگاه پولیش در میان پولیش کاران تبدیل شود.
بطور کلی دستگاه 
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN یک دستگاه پولیش همه چیز تمام بوده و با توجه به طراحی عالی و خاص این پولیشر در دست و هنگام استفاده بسیار راحت و دسته ی دوم آن کنترل بیشتری را بر روی دستگاه به پولیش کار می دهد تا عملکرد بهتری را بر روی هر سطح هدفی داشته باشد دیگر مهم نیست که سطح مورد نظر شما صاف است یا منحنی با استفاده از دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 15 Rupes مدل LHR15ES-STN فقط به پولیش کردن آن پرداخته و از نتیجه بی نظیر آن لذت ببرید. آینده رو از 65 سال پیش طراحی کرده ایم در آینده تنها کسانی که نام خوشی دارند باقی می مانند.
از سال 1951 کمپانی روپس-RUPES شروع به تولید انواع دستگاه های پولیش صنعتی و خودرو، درل و... نموده است.
از افتخارات کمپانی روپس-RUPES می توان به تولید اولین درل جهان با بدنه پلیمری در سال 1962 اشاره نمود که وزن بسیار پایینی داشت و از برق گرفتگی نیز جلوگیری و امنیت کارگران را تضمین میکرد؛ رفته رفته این محصول به استانداردی در سراسر دنیا تبدیل شد.کمپانی 
روپس-RUPES در طول سالیان افتخارات زیادی کسب کرده است و از سال 2010 با نام بند big foot محصولی شگفت انگیز در زمینه دیتیلینگ و پولیش ماشین عرضه نمود ، دستگاه پولیش اوربیتال با پد در ابعاد 15 و 21 میلی متر که برای همیشه دنیای فنی پولیش  و دیتیلینگ خودرو  را عوض کرد.
ویژگی های محصول
وزن 2.6 کیلوگرم
مشخصات ساخت
کد محصول LHR15ES/STN
کشور سازنده ایتالیا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب