ویژه مایع شیشه شوی ضد یخ منفی 30 درجه مخصوص خودرو kiehl

مایع شیشه شوی ضد یخ منفی 30 درجه مخصوص خودرو kiehl

تولید کننده: کیل

مدل کالا: kiehl

موجودی: در انبار

گارانتی: اصالت کالا و سلامت فیزیکی

16.2% تخفیف
قیمت: 37,000تومان 31,000تومان
تعداد:
مایع شیشه شوی ضد یخ منفی 30 درجه مخصوص خودرو kiehl ،در ماه های سرد سال و به ویژه در روزهای برفی شیشه های خودرو دچار یخ زدگی می شود. یخ زدن شیشه خودرو از ایمنی آن می کاهد و دید راننده را محدود می کند که می تواند راننده را در کنترل خودرو با مشکل مواجه کند. یخ زدگی شیشه های جلو باعث آسیب رسیدن به برف پاک کن ها می شود و شرایط را برای رانندگان دشوارتر می سازد.
مایع شیشه شوی ضد یخ منفی 30 درجه مخصوص خودرو kiehl:
  • ضدیخ و شیشه شوی زمستانه
  • مقابله با یخ زدگی
  • قدرت بالای تمیزکنندگی آلودگیهایی مانند روغن، نمک، اثر حشرات، املاح و ... در فصل زمستان.
  •  یک مایع شیشه شوی زمستانه
  • یخ زدای قوی و فوری شیشه ماشین است.

یک راه حل بسیار مناسب برای یخ زدایی سریع و فوری شیشه خودرو در فصل زمستان و جلوگیری از یخ زدگی مجدد استفاده از مایع شیشه شوی ضد یخ می باشد. مایع شیشه شوی ضد یخ Kiehl محصولی ارائه شده از شرکت Kiehl آلمان  به مخزن شیشه شوی خودرو اضافه می گردد. این مایع یک ماده فوق العاده و اثر آن نیز سریع بوده که در فصول سرد سال یک ماده بسیار موثر و کارآمد به شمار می آید.

روش استفاده:
محلول را در مخزن شیشه شوی خودرو بدون افزون آب خالی کنید

 
کمپانی Kiehl در سال 1904 توسط جانس کیل به منظور تولید انواع واکس برای خودرو تاسیس گردید. پس از گذشت چند سال و با گسترش بازار کاری کمپانی کیل شروع به تولید انواع مواد شوینده کردند و در سال 1978 به دلیل نیاز به توانایی پاسخگویی به حجم بالای درخواست ها، آنها کارخانه جدید خود را در اتوبان مونیخ-آگسبورگ ساختند.
امروز کمپانی Kiehl با تولید حدود 300 محصول مختلف، دستیابی به کیفیتی جهانی و بهره گیری از نمایندگی های متعدد در کشورهای مختلف توانسته به عنوان یکی از رهبران بازار مواد شوینده تجاری و صنعتی، سهم مهمی از بازار را در اختیار بگیرد.
ویژگی های محصول
حجم 1 لیتر
مشخصات ساخت
زمینه کاربرد محصول شیشه شوی ضدیخ
کشور سازنده آلمان

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب