مکمل روغن افزایش توان خودرو Soft99 مدل Gzox

تولید کننده: سافت 99

مدل کالا: Gzox

موجودی: در انبار

گارانتی: اصالت کالا و سلامت فیزیکی

قیمت: 42,000تومان

2 گنجی بن

تعداد:
مکمل روغن افزایش توان خودرو Soft99 مدل Gzox با اضافه کردن محلول G-BOOST، توان موتور افزایش مییابد، اصطکاک کاهش مییابد، روغن نو تقویت میشود و روغن کارکرده جانی تازه میگیرد. آمیزه های آلی درون آن لایه روغن پایداری روی دیواره سیلندر حتی در دورهای بالا پدید میاورد. با بهبود آببندی پیستونها بازده تراکم افزایش مییابد و با کاهش اصطکاک، توان و گشتاور موتور بالا میرود. با چندبار استفاده، لایه ای از سولفید مولیبدنیوم روی دیواره سیلندر مینشیند که اگر روغن موتور در اثر نشتی خارج شده باشد، درصورت استارت زدن ناآگاهانه از خط افتادن سیلندر پیشگیری میکند. تنها برای موتورهای بنزینی.

 
شرکت SOFT99 با سابقه ای بیش از شصت سال یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولهای نگهداری و پاکیزه سازی خودرو در جهان است.محصولات عرضه شده توسط کمپانی SOFT99 حدود سیصد و پنجاه محصول در زمینه نگهداری و پاکیزه سازی خودرو می باشد، که خود توان پژوهشی و تولیدی شرکت SOFT99 را در سطح جهانی نشان میدهد.
از سوی دیگر همه محصولهای عرضه شده به جز برخی از دستمالها صددرصد ساخت ژاپن هستند که خود گویای کیفیت بالای آنهاست. البته طبیعی است که قیمت محصولها هم در مقایسه با رقیبان چینی یا کشورهای دیگر بالاترست.
ویژگی های محصول
حجم 300 میلی لیتر
مشخصات ساخت
کد محصول 10245
کشور سازنده ژاپن

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب