اسفنج همه کاره سوناکس

اسفنج همه کاره سوناکس

32,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: SONAX
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • زمینه کاربرد محصول حوله و دستمال و اسفنج
  • کد محصول 428000
  • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول

اسفنج همه کاره دوکاره سوناکس.
اسفنج مخصوص
با دو لایه متفاوت مناسب برای تمیز کردن ماشین ها با هر برندی.
لایه خاکستری با سطح نرم مخصوص شستشوی کلی بدنه اتومبیل که از خط و خش افتادن روی بدنه جلوگیری میکند و در عین حال به بهترین نوع بدنه را تمیز و براق میکند.
لایه نازک سفید با سطی کمی زبر تر که زبری آن به هیچ وجه در حدی نمی باشد که باعث صدمه زدن به رنگ یا سطح بدنه اتوموبیل شود جهت پاک کردن کثیفی های پایدار مانند اثر حشرات.


 

سوناکس 
وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود. سوناکس در رتبه اول قرار دارد. سوناکس با داشتن بیش از 65 سال سابقه و تجربه در تولید محصولات با کیفیت برتر پیشرو در بازار آلمان و بازار های بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه این عملکرد مثبت است. در نظر گرفتن خواسته های بازار های بین المللی و انجام تحقیقات گسترده اساس و پایه تولید محصولات سوناکس است. مشخصات ویژه محصولات ماشین این کمپانی در زمینه عملکرد و حفظ محیط زیست و متناسب بودن قیمت آنها موجب ایجاد رابطه همکاری  برجسته ای بین سوناکس با تولید کنندگان خودرو در سطح جهان شده است. همچنین کسب نتیجه درخشان در آزمایشات مقایسه ای صورت گرفته توسط مجلات و منابع تحقیقاتی معتبر بین محصولات سوناکس و محصولات دیگر رقبا استاندارد بالای محصولات این کمپانی را تایید می کند. تمامی محصولات سوناکس در شهر نوبیورگ آلمان فرآوری و تولید می شوند. از جمله محصولات محبوب SONAX می توان به :اکتان پاور - اسپری داشبورد مات اسپری شیشه پاکن - اسپری خوشبو کننده و بوبر قوی اشاره کرد.   
 

برند برتر قرن
موسسه جرمن استانداردز (موسسه استاندارد آلمان)
تیم فرمول یک Infiniti Red Bull Racing با شرکت SONAX تولید کننده برجسته محصولات نگهداری اتومبیل برای درخشش بیشتر متحد شده اند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید