اسفنج پولیش پد پولیش متوسط مخصوص بدنه خودرو تری ام-3M

اسفنج پولیش پد پولیش متوسط مخصوص بدنه خودرو تری ام-3M

49,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: 3M
گنجی بن: 2
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • قطر 20.3 سانتی متر
  • زمینه کاربرد محصول پد پولیش
  • کد محصول 05725
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسفنج پولیش پد پولیش متوسط مخصوص بدنه خودرو تری ام-3M ، استفاده از اسفنج پولیش برای پولیش کاری خودرو بسیار مهم می باشد، زیرا استفاده از ابزاری نامناسب غیر از پد پولیش باعث آسیب جدی و ایجاد خط و خش بر روی رنگ خودرو خواهد شد.
استفاده از پد پولیش متوسط بدنه خودرو تری ام - 3M با ساختار اسفنجی خود هیچ گونه خط و خشی را بر روی رنگ بجا نخواهد گذاشت و باعث پولیش کاری آسان و روان بر روی سطوح بدنه خودرو خواهد شد.
توجه شود که هنگام پولیش کاری، سطوح بدنه خودرو می بایست تمیز و عاری از هرگونه گرد و غبار باشد برای رسیدن به همچنین سطحی استفاده از خمیر کلی پیشنهاد میشود.
قابل استفاده برای هر خودرویی با هر رنگ می باشد. 


قطر پد پولیش :20.3 سانتی متر
کمپانی آمریکایی تری ام-3M مستقر در میپل‌وود، مینه‌سوتا یکی از حومه‌های سنت پل می‌باشد.محصولات تری ام-3M در دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و مصحولات تری ام-3M یکی از بهترین ها در زمینه car care - نگهداری و مراقبت خودرو به شمار می رود.تری‌ام در بیش از ۶۰ کشور دنیا ، ۲۹ شرکت بین‌المللی با عملیات تولید، و ۳۵ آزمایشگاه محصولات و اجرات دارد.
محصولات ۳اِم برای خرید از طریق توزیع‌کنندگان و خرده فروشان در بیش از ۲۰۰ کشور حاضر است و همچنین بسیاری از محصولات 3M به صورت آنلاین و به طور مستقیم از شرکت در دسترس هستند ، همچنین از این پس می توانید محصولات کمپانی آمریکایی تری ام-3M را از فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش خریداری کنید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید