اسپری براق کننده لاستيک مادرز

اسپری براق کننده لاستيک مادرز

65,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: MOTHERS CLASSIC
موجودی: در انبار

اسپری براق کننده لاستيک مادرز Mothers  ديگر نيازي به زحمت زياد براي ايجاد براقيت و محافظت و حفظ

مشخصات فنی

  • حجم 710 ميلي ليتر
  • زمینه کاربرد محصول محافظ و تمیز کننده لاستیک خودرو
  • کد محصول 6924
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری براق کننده لاستيک مادرز Mothers  ديگر نيازي به زحمت زياد براي ايجاد براقيت و محافظت و حفظ رنگ مشکي لاستيک نيست اسپری براق کننده لاستيک مادرز ، اسپري نو کننده لاستيک بوده و استفاده از آن نیز بسیار آسان مي باشد فقط کافيست روي تاير اسپري کرده و اثر آن را با دستمال پاک کنيد. فرمولاسيون جديد استفاده شده در ساخت اين محصول تضمين کننده برگشت رنگ تاير به حالت قبلي و مثل روز اول (نو) است اين محصول سخت و کهنه ترين لکه‌ها را تميز کرده در عين حال به لاستيک خودرو شما هيچ آسيبي نمي زند.
از ديگر قابليت هاي اين محصول مي توان به جلوگيري از تغيير رنگ و کهنه شدن تاير، پاک کننده چرک، لکه، خاک، دوده،  گرده لنت ترمز(آزبست لنت) بوده و قابل استفاده براي تايرهاي دور سفيد نيز مي باشد.

اسپری براق کننده لاستيک مادرز محافظ و تميز کننده با ماندگاري طولاني و استفاده آسان بهترين گزينه براي خريد و انتخاب کساني است که به خودرو خود اهميت مي دهند.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید