اسپری داخل شوی مایع

اسپری داخل شوی مایع

25,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: CARPEX
گنجی بن: 1
موجودی: در انبار

اسپری داخل شوی مایع کارپکس مناسب برای تمیز کردن موکت و پارچه و... داخل اتومبیل...

مشخصات فنی

  • حجم 500 میلی لیتر
  • کشور سازنده ترکیه

معرفی اجمالی محصول

اسپری داخل شوی مایع کارپکس مناسب برای تمیز کردن موکت و پارچه و... داخل اتومبیل با تاثیری باور نکردنی و اعجاب آور. با استفاده از اسپری داخل شوی مایع کارپکس اعجاب انگيز مي توانيد نسبت به پاک کردن و از بين بردن هر گونه لک هاي ناشي از چربي، قهوه، آب ميوه، نوشابه و ... از روي سطوح پارچه اي، چرمي، پلاستيکي مانند صندلي خودرو، مبلمان و فرش منزل اقدام نماييد. اين محصول با پايه آب بوده و هيچگونه ضرري براي انسان و محيط زيست ندارد. اسپری داخل شوی مایع کارپکس را بر روی نقطه ی کثیف اسپری کرده و با استفاده از هر نوع دستمالی آن را به آرامی پاک کنید نتیجه ای که خواهید دید محل مورد نظر به بهترین نحو پاکیزه شده و مانند روز اول نو و تمیز میشود. این محصول با کاربری بسیار ساده و قیمتی مناسب تر از رقبا ارائه میشود که با تمامی وسایل داخل خودرو از هر جنسی که باشند سازگاری دارد و بهترین عملکرد را از نطر تمیزی و براقیت رو بر روی آن ها به ارمغان می آورد. این تمیزکننده سطوح داخلی ماشین ماننده موکت، چرم و... را مانند روز اول نو و تمیز میکند.

  محصولات کارپکس تولید شده در استانبول ترکیه میباشد.
 محصولات تولید شده توسط شرکت ترکیه ای کارپکس برای تمامی مصرف کننده های ایرانی هم از نظر قیمت و هم از نظر کارایی بسیار عالی و مقرون به صرفه می باشد.
به دلیل توانایی  منحصر به فرد و کیفیت ساخت CARPEX در تولید انواع خوشبو کننده های خانگی و اتومبیل ،  انواع تمیز کننده و محافظ برای تمامی سطوح داخلی و خارجی خودرو توانسته سهم قابل توجهی از بازار اروپا را هم تصاحب نماید و به رقابت با برند های بزرگ و صاحب نام در این عرصه پا بگذارد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید