اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز-Simoniz

اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز-Simoniz

38,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Simoniz
گنجی بن 1
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 500 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول رینگ
  • کد محصول SAPP0089A
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز-Simoniz ، اصولا رینگ های خودرو بخشی از خودرو هستند که به توجه زیاد نیاز دارند و دلیل آن نزدیک بودن بسیار زیاد به سطح زمین و در ارتباط بودن مدام با خاک ، دوده ، گردلنت و... می باشد.
اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز تولید شده و تست شده در آزمایشگاه های سایمونایز بوده و برای رینگ خودرو تمیزی را در کمترین زمان و براحتی به ارمغان می آورد.
ا
اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز قابل استفاده برای انواع رینگ های آلومینیومی بوده و می توانید با خیال راحت از آن بر روی رینگ خودرو استفاده کنید
استفاده از
اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز بسیار آسان است و براقیت و تمیزی را برای رینگ خودرو به ارمغان می آورد.
 
 
اولین محصول کمپانی سایمونایز-Simoniz واکس بدنه خودرو بود که تولید آن باعث و شروع کننده فعالیت های این کمپانی بوده است. جالب است بدانید که از تاریخ تولید این محصول بیش از 100 سال می گذرد و این محصول در آمریکا تولید و عرضه شده بود.همواره کمپانی سایمونایز-Simoniz تلاش کرده تا محصولاتش در آزمایشات از محصولات دیگر رقبا بهتر ، و اثر ، ماندگاری آن نیز چشم گیر باشد.
کمپانی سایمونایز-Simoniz با داشتن 100 سال تجربه در تولید محصولات به پختگی لازم رسیده و همین موضوع باعث شده تا محصولات این کمپانی در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب و قابل اعتماد باشد.
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید