اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز-Simoniz

اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز-Simoniz

مدل کالا: Simoniz
بارکد: SAPP0089A
گنجی بن: 1
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 500 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول رینگ
  • کد محصول SAPP0089A
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز-Simoniz ، اصولا رینگ های خودرو بخشی از خودرو هستند که به توجه زیاد نیاز دارند و دلیل آن نزدیک بودن بسیار زیاد به سطح زمین و در ارتباط بودن مدام با خاک ، دوده ، گردلنت و... می باشد.
اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز تولید شده و تست شده در آزمایشگاه های سایمونایز بوده و برای رینگ خودرو تمیزی را در کمترین زمان و براحتی به ارمغان می آورد.
ا
اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز قابل استفاده برای انواع رینگ های آلومینیومی بوده و می توانید با خیال راحت از آن بر روی رینگ خودرو استفاده کنید
استفاده از
اسپری رینگ شوی تمیز کننده رینگ آلومینیومی سایمونایز بسیار آسان است و براقیت و تمیزی را برای رینگ خودرو به ارمغان می آورد.
 
 
اولین محصول کمپانی سایمونایز-Simoniz واکس بدنه خودرو بود که تولید آن باعث و شروع کننده فعالیت های این کمپانی بوده است. جالب است بدانید که از تاریخ تولید این محصول بیش از 100 سال می گذرد و این محصول در آمریکا تولید و عرضه شده بود.همواره کمپانی سایمونایز-Simoniz تلاش کرده تا محصولاتش در آزمایشات از محصولات دیگر رقبا بهتر ، و اثر ، ماندگاری آن نیز چشم گیر باشد.
کمپانی سایمونایز-Simoniz با داشتن 100 سال تجربه در تولید محصولات به پختگی لازم رسیده و همین موضوع باعث شده تا محصولات این کمپانی در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب و قابل اعتماد باشد.
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه