اسپری فوم تمیز کننده و رینگ شوی خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

مدل کالا: Turtle Wax
بارکد: T18
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 680 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول رینگ شوی خودرو
  • کد محصول T18
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری فوم تمیز کننده و رینگ شوی خودرو ترتل واکس-Turtle Wax ، دارای تکنولوژی نانو جهت تمیز نمودن و محافظت از رینگ و لاستیک خودرو. فرمولاسیون اسپری فوم تمیز کننده و رینگ شوی خودرو ترتل واکس از ترک خوردن لاستیک جلوگیری کرده و غبار قهوه ای رنگ باقی مانده بر روی چرخ ها را تمیز می نماید.
از دیگر ویژگی های اسپری تمیزکننده رینگ و لاستیک ترتل واکس می توان به برگرداندن ظاهر اولیه سطوح لاستیکی اشاره نمود همچنین باعث درخشش و روشن شدن نوشته های روی دیواره های لاستیک خودرو می شود.
فرمول غیر اسیدی
اسپری فوم تمیز کننده و رینگ شوی خودرو ترتل واکس برای همه نوع رینگ و لاستیک فابریک کارخانه ایمن می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد. برای از بین بردن گرد و غبار سبک می توان از این اسپری استفاده نمود و برای حذف آلودگی های گسترده تر و هم چنین غبار ترمز، پس از اسپری کردن مرحله ماساژ را به آرامی انجام دهید.
روش استفاده
- در حالتی که خودرو خنک می باشد، ابتدا با آب خنک رینگ ها را بشویید.
- اسپری را بر روی اجزای رینگ و لاستیک انجام دهید و بین 30 تا 40 ثانیه صبر کنید تا  آلودگی ها و غبار ترمز را در برگرفته و محل را با یک اسفنج نرم ماساژ دهید و در نهایت با فشار آب رینگ و لاستیک را بشویید و خشک کنید.
برای مدتی بیش از 75 سال است که کمپانی ترتل-Turtle به تولید محصولی پرداخته است که از خودرو شما محافظت کند.کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax در شیکاگو آمریکا بصورت خانوادگی شروع به کار کرده و تا به امروز اداره می شود. کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax مفتخر است تا با تولید محصولاتی خلاقانه تغییری عمده در نحوه مراقبت و نگهداری خودرو چه برای مصرف کنندگان و چه تولید کنندگان خودرو ایجاد کند.
کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax با محصولات فوق العده خود استاندارد های جدید در عرصه Car care-مراقبت و نگهداری خودرو ایجاد کرده است. 

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه