اسپری واکس براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

مدل کالا: Turtle Wax
بارکد: T477R
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 568 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول T477R
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپری واکس براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax ، می تواند پاسخ مناسبی برای انتظارات شما از یک واکس بدنه خودرو باشد. اسپری واکس براق کننده بدنه Ice با کیفیتی بسیار عالی و مورد استفاده برای بدنه خودرو با هر رنگی می باشد .
با یک بار استفاده از اسپری واکس براق کننده بدنه خودرو Ice می توانید تا مدت ها از براقیت رنگ بدنه اتومبیل خود لذت ببرید، به علاوه از آسیب دیدن رنگ خودرو در مقابل نور خورشید یا  گرد و غبار جلوگیری نمایید. 
از
اسپری واکس براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس می توان بر روی تمامی رنگ های خودرو، اجزای پلاستیکی و همپنین لاستیکی سطوح بیرونی خودرو استفاده نمود. همچنین از این فرمول می توان بر روی شیشه های خودرو برای تمیز کردن، دفع آب و آنتی UV برای جلوگیری از شدت نور خورشید استفاده نمود. اسپری واکس Ice بهترین مکمل به عنوان واکس مایع برای تقویت درخشندگی سطوح بیرونی خودرو و حفاظت از آن در بین واکس های معمولی بعد از شستشوی خودرو می باشد. از این محصول می توان در نور مستقیم خورشید و سایه به طور منظم استفاده نمود.

 
برای مدتی بیش از 75 سال است که کمپانی ترتل-Turtle به تولید محصولی پرداخته است که از خودرو شما محافظت کند.کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax در شیکاگو آمریکا بصورت خانوادگی شروع به کار کرده و تا به امروز اداره می شود. کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax مفتخر است تا با تولید محصولاتی خلاقانه تغییری عمده در نحوه مراقبت و نگهداری خودرو چه برای مصرف کنندگان و چه تولید کنندگان خودرو ایجاد کند.
کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax با محصولات فوق العده خود استاندارد های جدید در عرصه Car care-مراقبت و نگهداری خودرو ایجاد کرده است. 

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه