بازساز رنگ و پولیش مایع مادرز

بازساز رنگ و پولیش مایع مادرز

57,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers PROFESSIONAL
موجودی: ناموجود

بازساز رنگ و پولیش مایع مادرز Mothers از بين برنده لکه هاي آب و سوختگي هاي کلير رنگ که براحتي پاک نميشو...

مشخصات فنی

  • حجم 355 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش بدنه خودرو
  • کد محصول 8612
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

بازساز رنگ و پولیش مایع مادرز Mothers از بين برنده لکه هاي آب و سوختگي هاي کلير رنگ که براحتي پاک نميشوند، خش هايي که پس از کارواش روي بدنه ظاهر ميشوند، قابل استفاده براي از بين بردن خش هاي تا نمره 2000 و ظريف تر ، پاک کننده لکه هايي که در اثر اکسيده شدن بوجود آمده و براي پاک کردن آن ها زحمت زيادي بايد بکشيد،از بين بردن هالوگرام-هولوگرام هاي روي رنگ بدنه خودرو،خش و خش هاي جزعي وعيوب رنگ.
بعد از استفاده از
بازساز رنگ و پولیش مایع مادرز بايد از محصول پولیش پرداخت نهايی مادرز ، سپس از آن از يکی از انواع واکس های مادرز جهت ايجاد نهايت درخشندگي استفاده شود.

روش استفاده:
- در صورت امکان تنظيم سرعت پوليشر؛ سرعت آنرا روي سرعت متوسط و يا کمي بالا تر تنظيم کنيد (با سرعت تند استفاده نشود).
- حدود 13 سانتيمتر از پوليش را بصورت خطي روي کاتتينگ پد يا باففينگ پد يا بانت بريزيد و بعد شروع به پولیش کردن کنید.

نکته: 
- قبل و در حين مصرف محصول را کاملا تکان دهيد.
- سطح کار بايد کاملا تميز، سرد و خشک باشد.
- این محصول فقط قابل استفاده برای سطوح رنگي براق می باشد پس توجه کنید که بر روی رنگ هاي مات و ضد زنگ هرگز از این محصول استفاده نکنید.
- از تماس با پارچه، وينيل (چرم مصنوعي)، پلاستيک، و سطوح رنگ نشده (خام)، سطوح متخلخل رنگ نشده(خام)و تزئينات داخلي اتومبيل خودداري شود. 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.


 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید