تستر CO2 وورث

تستر CO2 وورث

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: wurth
موجودی: نا موجود

مشخصات فنی

 • کد محصول 0893964101
 • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول


تستر CO2 وورث ، دستگاه تستر نشت ، مناسب برای تشخیص زود هنگام نشت بین محفظه احتراق و سیستم خنک کننده می باشد.
از مزایای
تستر CO2 ورث می توان به:
 • بکار گیری آسان و سریع 
 • مناسب برای تمام رادیاتورهای استاندارد با نوع اتصال پلاگین و مخازن انبساط
 • بدون صرف وقت برای نصب قطعات 
 • تشخیص مطمئن در عرض چند دقیقه، بدون نیاز به جداسازی قطعات 
 • ایده آل برای چک های روزمره و امور خدمات مشتری
 • ایده آل برای چک موتور در بازار فروش ماشین های کار کرده یا دسته دوم
اشاره نمود. تستر CO2 ورث  برای کوچکترین نشت و آن نشت هایی که در فشار بالای احتراق رخ می دهند ( بیش از 30 درجه یا بار) و همچنین فشار های بالا، وسیله مناسبی برای تشخیص آسان است. 
 • نشت هایی که به صورت متناوب در دمای بالا رخ می دهند هم می توانند در زمان های آتی تشخیص داده شوند. 
 • مکملی بهینه برای تست فشار ( فقط در مواردی که حدود یک درجه یا بار باشد)
 • مایع استفاده شده بی خطر بوده و از مواد غیراسیدی و غیر قابل اشتغال ساخته شده است. 
 • دور ریزی و دفع آسان 
 • سازگار با محیط زیست 
توجه 
اطلاعات جزئی و دقیق را میتوانید در دستورالعمل های اجرایی
تستر CO2 ورث پیدا کنید. 
مهم: هنگام استفاده از تستر نشت گاز دی اکسید کربن (CO2 )، همیشه اطمینان حاصل کنید که هیچ مایع خنک کننده ای جذب و یا کشیده نشده باشد. یک موتور دیزلی تحت شرایط عملکرد سبک دستگاه با هوای زیاد و همچنین گاز احتراق عمل می کند که این گاز نیز شامل نسبت زیاد هوای منبسط شده است. به همین دلیل موتور دیزلی را تحت شرایط عملکرد بالای ممکنه قرار دهید تا بتوانید تست درایو را بارها و بارها قبل از انجام تست گاز دی اسید کربن (CO2 ) به کار گیرید و به این تست ارجعیت دارد.  
دستورالعمل های استفاده طبق آزمایش ها انجام شده و تجربه ی ما به شما پیشنهاد می گردند. قبل از استفاده از فوم یا کف آن را بر روی پوست خود امتحان کنید. ما هیچ گونه فرضیه ای را برای گرفتن نتیجه ای خاص در نظر نمی گیریم چرا که تعداد موارد استفاده شده و شرایط نگه داری متفاوت است. تا به کنون به عنوان خدمات مشتری، ما تمام موارد فنی و مورد استفاده را در خدمات پیشنهادی خود ارائه کرده ایم و این خدمات تحت هر شرایطی ارائه می شوند مگر اینکه مشورت و اطلاعات خارج از دامنه ی تایین شده ی ما باشند. در قرارداد های ما در مورد  دامنه ی این خدمات و مشاوره به صورت شفاف و کامل صحبت و موافقت شده است. ما کیفیت مداوم محصولات خود را گارانتی می کنیم. همچنین ما حق تغییرات فنی وهرگونه  بهبود سازی آتی را خواهیم داشت. 
کاربرد:
 • بعد از بالا بردن دمای موتور
 • درصورتی که تستر فشار نتیجه ی مورد نظر را در درجه یا بار یک نداشت امکان وجود نشتی وجود دارد.
 • در صورت وجود یک ترک مویی در سر سیلندر و گیر موتور و یا خرابی سرسیلندر گازکت
 
 
دستورالعمل تستر CO2 ورث :
تستر نشت گاز دی اکسید کربن (CO2 ) را در رادیاتور یا ورودی مخرن انبساط قرار دهید و میزان درجه ی بافر هوای سیستم خنک کننده را با افزایش گاز دی اکسید کربن  (CO2 ) تخمین بزنید. بر روی درجه بندی دستگاه تستر، تغییر رنگ مایع آبی به سبز و بعد به زرد نشان دهنده ی یک نشت بین محفظه احتراق و سیستم خنک کننده می باشد. دستگاه تستر می تواند بر روی موتورهای گرم و یا چک های روزمره بر روی موتورهای سرداستفاده شود. مایع دستگاه تستر بعد از هر استفاده باید به حالت اولیه باز گردد.
 
 
کمپانی وورث آلمان با بیش از نیم قرن تجربه و با بهره گیری از ۴۰۰ شعبه رسمی در ۸۶ کشور جهان مفتخر است بیش از ۱۰۰۰۰۰ نوع محصول تولیدی خود را با کیفیتی جهانی در صنایع مختلف در سراسر دنیا عرضه داشته و با ارائه خدمات پس از فروش رضایت مشتری و خریداران محصولات ورث را در اقصی نقاط جهان حاصل نماید.
محصولات منحصر به فرد wuerth در چهار طبقه بندی: صنعت خودرو و صنایع چوبی، صنایع فلزی، صنعت ساختمان و تاسیسات قرار میگیرد و شامل انواع ابزار آلات، ماشین آلات سبک، پیچ و مهره و اتصالات خاص و همچنین محصولات شیمیایی کاربردی در صنایع مختلف از جمله خودرو، الکترونیک، مخابرات، برق و ساختمان می باشد.
تعداد زیاد مشتریان دائم وُرث نشانگر اعتماد جهانی به محصولات و خدمات پس از فروش این شرکت در دنیا می باشد که این امر حاکی از کیفیت بالا و دوام طولانی محصولات با آرم وورث آلمان می باشد.
لازم به ذکر است محصولات wurth دارای تاییدیه شرکتهای بزرگ بین المللی بوده که در این راستا می توان تاییدیه شرکت های مرسدس بنز، بی ام و، رولزرویس، دایملر کرایسلر، اسکانیا، ولوو، آئودی و فولکس واگن را در مورد برخی محصولات وابسته به صنعت خودرو نام برد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید