خوشبو کننده قوطی ماشین (Morning Dew)

خوشبو کننده قوطی ماشین (Morning Dew)

40,000تومان
برند:
مدل کالا: Fresh way
موجودی: در انبار
ویژگی های محصول:
  • دارای اثر ماندگاری بالا
  • دارای تنوع در رایحه

گزینه های در دسترس

مشخصات فنی

  • سایز 4×4×8 سانتی متر
  • وزن 60 گرم
  • زمینه کاربرد محصول خوشبو کننده قوطی
  • کشور سازنده بلغارستان

معرفی اجمالی محصول

خوشبو کننده قوطی ماشین (Morning Dew) خوشبو ترین در نوع خود در بین خوشبو کننده های قوطی است. این خوشبو کننده ها دارای ماندگاری خوبی بوده ودر بسته بندی زیبا و با دوام عرضه می گردد. این خوشبو کننده ها تا 45 روز ماندگاری دارد.

خوشبو کننده های freshway یکی از محبوب ترین خوشبو کننده های موجود در بازار ایران و بلغارستان و مورد تایید بیشتر مصرف کنندگان در سراسر جهان می باشد.
همه محصولات فرش وی از نظر کیفیت، میزان شدت رایحه و مدت ماندگاری رایحه مورد آزمایش قرار گرفته اند و در شرایط خوبی قرار دارند. این خوشبو کننده ها بوی نامطبوع را از بین برده و اثری از بوی بد سیگار یا بوهای ناخوشایند دیگر باقی نمی گذارد.

رایحه های ماندگار و منحصر به فرد Fresh way، توسط متخصصین فرش وی  با دقت و توجه خاصی انتخاب و تولید شده است پس با خیال راحت رایحه مورد نظر خود را انتخاب کنید. بسته بندی این محصولات با توجه به نوع و محل استفاده آن ها ، تضمینی برای ماندگاری طولانی خوشبو کننده ها و رایحه های منحصر به فرد Fresh way است.

توجه:
-از تماس با پوست و چشم خودداری گردد.
-دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

روش استفاده: 
-این خوشبو کننده ها که در قالب قوطی عرضه می گردد را می توان به صورت ایستاده روی داشبورد گذاشت.

 
 
 
خوشبو کننده فرش وی

محصولات Fresh way در تمامی بازار های بلغاری و بین المللی مورد تایید و استفاده عام قرار گرفته است. رایحه های ماندگار و منحصر به فرد Fresh way، با دقت و توجه خاصی انتخاب شده است.

همه این محصولات از نظر کیفیت، شدت بو و مدت زمان ماندگاری مورد آزمایش قرار گرفته اند. بسته بندی این محصولات با توجه به نوع و محل استفاده آن ها، تضمینی برای ماندگاری طولانی خوشبو کننده ها و رایحه های منحصر به فرد Fresh way است.

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه