دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 Rupes مدل LHR12E-STN

دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 Rupes مدل LHR12E-STN

(1)
برند:
مدل کالا: Big Foot Rupes
بارکد: LHR12E/STN
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • سایز دستگاه پولیش دستگاه سایز 12
  • نوع دستگاه پولیش اوربیتال-Orbital
  • وزن 2.6 کیلوگرم
  • زمینه کاربرد محصول دستگاه پولیش بدنه خودرو
  • کد محصول LHR12E/STN
  • کشور سازنده ایتالیا

معرفی محصول

دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 Rupes مدل LHR12E-STN ، دستگاهي جديد براي پوليش کاري فوق العاده و منحصر بفرد جهت لايه برداري دقيق و تصحيح رنگ و همچنين از بين برنده خط و خش هاي سطحي بر روي سطوح آسيب ديده و سالم بدنه خودرو شما. محصول جديد Bigfoot Rupes با يک کار دقيق و موثر بوسيله ميکروساينده ها و پدهاي نرم و رابط پشتيبان آنها باعث سهولت کار در طول اصلاح نقص رنگ و هم چنين مرحله لايه برداري سطحي خواهد شد. دستگاه پوليش اوربيتال بدنه ماشين سايز 12 روپس به ميزان قابل توجهي توانايي اصلاح سطحي را در نسل جديد ديسک هاي ميکرو ساينده خود بهبود بخشيده و ترکيب قابل توجه آن با پدهاي پوليش نرم جديد در هنگام هموارسازي و پوليش کاري سطوح بدنه خودرو شما بسيار موثر خواهد بود و پاياني لذت بخش از سطوح بدون خط و خش را براي شما به ارمغان خواهد آورد. ترکيب اين دو پارامتر ( ميکروساينده ها و پدهاي نرم ) براي اصلاح نقص هاي شديد سطوح رنگي باعث پوليش کاري و پرداخت راحت شده و و زمان کلي فرآيند تصحيح را به حداقل رسانده و کاهش خواهند داد. موضوع قابل توجه اين است که دستگاه پوليش مدل LHR12E-STN بسيار متعادل و کم لرزش بوده و اپراتور يا کاربر براحتي هرچه تمام تر مي تواند کنترل دستگاه را چه در مرحله لايه برداري و چه در مرحله تصحيح رنگ بر عهده گيرد. در نتيجه‌ي توانايي کاربر جهت کنترل راحت دستگاه پوليش اوربيتال بدنه ماشين سايز 12 فول Rupes مدل LHR12E-STN، زمانبندي پوليش کاري سطوح بدنه خودرو شما به حداقل رسيده و خطاي اپراتور را به شدت کاهش مي دهد. دستگاه جديد Bigfoot Rupes داراي چندين ويژگي قدرتمند است که آن را براي پوليش کاري منحصربفرد مي کند که يکي از اين ويژگي ها ضد چرخش بودن دستگاه پوليش مي باشد و درصد خطا را براي يک تکنسين تازه کار به حداقل رسانده و همچنين تعادل دستگاه را براي او آسان مي کند. دستگاه پوليش اوربيتال بدنه خودرو مدل LHR12E-STN داراي يک قسمت لاستيکي روي بدنه دستگاه بوده که باعث قرار دادن راحت دستگاه بر روي ميز کار جهت جلوگيري از برخورد ساينده ها با سطوح متفرقه و عدم جذب آلاينده و انتقال آن ها به سطوح بدنه خودرو شما مي شود که اين موضوع يکي ديگر از قابليت هاي ويژه اين دستگاه پوليش محسوب مي شود. در نظر داشته باشيد که اين دستگاه پوليش داراي يک ماژول براي کنترل گشتاور داخلي دستگاه است که نياز کاربر را براي اعمال فشار عمودي بر روي سطوح بدنه کاهش مي دهد. بخاطر بسپريد که گرفتن دستگيره جلو به اپراتور اجازه مي دهد دست خود را در مرکز تعادل ابزار قرار داده و ارتعاش يا لرزش را به حداقل برساند.

- گشتاور: 4000 تا 5000 دور در دقيقه
- وزن: 2.6 کيلوگرم
- توان: 400 وات

دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 Rupes مدل LHR12E-STN بدون شک حرفه ای ترین دستگاه پولیش موجود در ایران دستگاه پولیش اوربیتال Rupes میباشد و توانسته رضایت مصرف کننده هارا به خود جلب نموده و در بهبود کار پولیش و عدم خستگی پولیشکار به دلیل سبکی این دستگاه پولیش گام بزرگی بردارد.

ویژگی های کلی 
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 Rupes مدل LHR12E-STN :

-نگهداری با هر دو دست قابل استفاده برای افراد چپ دست و راست دست.
طراحی
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 Rupes مدل LHR12E-STN بصورتی می باشد که استفاده کننده می تواند به راحتی آن را با یک دست کنترل کند.
دسته نگدارنده این دستگاه پولیش دارای روکش پلاستیکی می باشد که به پولیش کار کنترل بیشتری را بر روی دستگاه داده و دسته ی دوم امکان کنترل هرچه بیشتر بر روی پولیشر را به شما داده و این دستگاه پولیش را قابل استفاده برای افراد تازه کار نیز می سازد.

 
-قابلیت تنظیم سرعت.
کنترل سرعت گردش این پولیشر دستی بوده و استفاده از آن بسیار آسان است . این موضوع این امکان را به پولیش کاران میدهد تا حتی در زمان استفاده از دستگاه نیز بر روی سرعت گردش آن کنترل داشته باشند.

-لبه پوششی محافظ بر روی سر دستگاه.
برای وجود لبه پوششی محافظ بر روی سر دستگاه به دو علت می توان اشاره کرد. برای ایمنی و محافظت از پولیش کار در حین انجام کار پولیش و از چرخیدن آزاد و بدون نظم پد پولیش جلوگیری کند حتی در صورت روشن شدن اتفاقی دستگاه پولیش ، این موضوع نیز می تواند در طول عمر پد پولیش شما تأثیر
 بسزایی داشته باشد.
 
-قفل ماشه.
وجود قفل ماشه در سمت راست دسته دستگاه پولیش قرار داده شده تا دستگاه پولیش را براحتی درحال چرخش قفل کنید.  این مورد برای استفاده با یک دست یک قابلیت بسیار مفید به حساب می آید.

کارایی عالی و متناسب و بدون لرزش 
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 Rupes مدل LHR12E-STN باعث شده تا به دلخواه ترین دستگاه پولیش در میان پولیش کاران تبدیل شود.
بطور کلی دستگاه
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 Rupes مدل LHR12E-STN یک دستگاه پولیش همه چیز تمام بوده و با توجه به طراحی عالی و خاص این پولیشر در دست و هنگام استفاده بسیار راحت و دسته ی دوم آن کنترل بیشتری را بر روی دستگاه به پولیش کار می دهد تا عملکرد بهتری را بر روی هر سطح هدفی داشته باشد دیگر مهم نیست که سطح مورد نظر شما صاف است یا منحنی با استفاده از دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 Rupes مدل LHR12E-STN فقط به پولیش کردن آن پرداخته و از نتیجه بی نظیر آن لذت ببرید. آینده رو از 65 سال پیش طراحی کرده ایم در آینده تنها کسانی که نام خوشی دارند باقی می مانند.
از سال 1951 کمپانی روپس-RUPES شروع به تولید انواع دستگاه های پولیش صنعتی و خودرو، درل و... نموده است.
از افتخارات کمپانی روپس-RUPES می توان به تولید اولین درل جهان با بدنه پلیمری در سال 1962 اشاره نمود که وزن بسیار پایینی داشت و از برق گرفتگی نیز جلوگیری و امنیت کارگران را تضمین میکرد؛ رفته رفته این محصول به استانداردی در سراسر دنیا تبدیل شد.کمپانی 
روپس-RUPES در طول سالیان افتخارات زیادی کسب کرده است و از سال 2010 با نام بند big foot محصولی شگفت انگیز در زمینه دیتیلینگ و پولیش ماشین عرضه نمود ، دستگاه پولیش اوربیتال با پد در ابعاد 15 و 21 میلی متر که برای همیشه دنیای فنی پولیش  و دیتیلینگ خودرو  را عوض کرد.

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

توجه: برای استفاده از گنجی بن باید عضو فروشگاه بوده و با حساب کاربری خود قبلا خرید کرده باشید تا گنجی بن در حساب کاربری شما موجود باشد.

توجه: استفاده از کوپن تخفیف فقط با استفاده از کد تخفیفی که از خود فروشگاه دریافت کرده اید ، موجود در اینستاگرام یا کانال تلگرام و یا ارسال شده به وسیله ایمیل خبرنامه فروشگاه و در بازه زمانی تعیین شده امکان پذیر می باشد.

نکات بسیار مهم و کلیدی :
1-به آدرس صفحه درگاه پرداخت توجه کنید که حتما با HTTPS شروع شود.
2- بعد از تکمیل مشخصات پرداخت حتما بر روی دکمه تکمیل پرداخت و یا Submit کلیک کنید.
3-بعد از تکمیل فرآیند پرداخت صبر کنید تا به سایت بازگردید.
4-پرداخت سفارش در فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش فقط از طریق درگاه های رسمی بانک های: سامان-ملت-صادرات انجام میپذیرد.
5-پرداخت با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب قابل انجام می باشد.

توجه: محصولاتی هستند که دارای گزینه هایی مانند انتخاب رنگ و یا رایحه هستند و برای خرید این نوع محصولات انتخاب یکی از این متغیر ها اجباری می باشد.


صورت داشتن هر گونه سوال با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل بفرمایید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه