دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 فول Rupes مدل LHR12E-DLX

(1)
برند:
مدل کالا: Big Foot Rupes
بارکد: LHR12E/DLX
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • سایز دستگاه پولیش دستگاه سایز 12
  • نوع دستگاه پولیش اوربیتال-Orbital
  • وزن 2.6 کیلوگرم
  • زمینه کاربرد محصول دستگاه پولیش بدنه خودرو
  • کد محصول LHR12E/DLX
  • کشور سازنده ایتالیا

معرفی اجمالی محصول

دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 فول Rupes مدل LHR12E-DLX ، دستگاهی جدید برای پولیش کاری فوق العاده و منحصر بفرد جهت لایه برداری دقیق و تصحیح رنگ و همچنین از بین برنده خط و خش های سطحی بر روی سطوح آسیب دیده و سالم بدنه خودرو شما. پکیج کامل محصول جدید Bigfoot Rupes با یک کار دقیق و موثر بوسیله میکروساینده ها و پدهای نرم و رابط پشتیبان آنها باعث سهولت کار در طول اصلاح نقص رنگ و هم چنین مرحله لایه برداری سطحی خواهد شد. دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 روپس به میزان قابل توجهی توانایی اصلاح سطحی را در نسل جدید دیسک های میکرو ساینده خود بهبود بخشیده و ترکیب قابل توجه آن با پدهای پولیش نرم جدید در هنگام هموارسازی و پولیش کاری سطوح بدنه خودرو شما بسیار موثر خواهد بود و پایانی لذت بخش از سطوح بدون خط و خش را برای شما به ارمغان خواهد آورد. ترکیب این دو پارامتر ( میکروساینده ها و پدهای نرم ) برای اصلاح نقص های شدید سطوح رنگی باعث پولیش کاری و پرداخت راحت شده و و زمان کلی فرآیند تصحیح را به حداقل رسانده و کاهش خواهند داد. موضوع قابل توجه این است که دستگاه پولیش مدل LHR12E-DLX بسیار متعادل و کم لرزش بوده و اپراتور یا کاربر براحتی هرچه تمام تر می تواند کنترل دستگاه را چه در مرحله لایه برداری و چه در مرحله تصحیح رنگ بر عهده گیرد. در نتیجه‌ی توانایی کاربر جهت کنترل راحت دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 فول Rupes مدل LHR12E-DLX، زمانبندی پولیش کاری سطوح بدنه خودرو شما به حداقل رسیده و خطای اپراتور را به شدت کاهش می دهد. دستگاه جدید Bigfoot Rupes دارای چندین ویژگی قدرتمند است که آن را برای پولیش کاری منحصربفرد می کند که یکی از این ویژگی ها ضد چرخش بودن دستگاه پولیش می باشد و درصد خطا را برای یک تکنسین تازه کار به حداقل رسانده و همچنین تعادل دستگاه را برای او آسان می کند. دستگاه پولیش اوربیتال بدنه خودرو مدل LHR12E-DLX دارای یک قسمت لاستیکی روی بدنه دستگاه بوده که باعث قرار دادن راحت دستگاه بر روی میز کار جهت جلوگیری از برخورد ساینده ها با سطوح متفرقه و عدم جذب آلاینده و انتقال آن ها به سطوح بدنه خودرو شما می شود که این موضوع یکی دیگر از قابلیت های ویژه این دستگاه پولیش محسوب می شود. در نظر داشته باشید که این دستگاه پولیش دارای یک ماژول برای کنترل گشتاور داخلی دستگاه است که نیاز کاربر را برای اعمال فشار عمودی بر روی سطوح بدنه کاهش می دهد. بخاطر بسپرید که گرفتن دستگیره جلو به اپراتور اجازه می دهد دست خود را در مرکز تعادل ابزار قرار داده و ارتعاش یا لرزش را به حداقل برساند.


- گشتاور: 4000 تا 5000 دور در دقیقه
- وزن: 2.6 کیلوگرم
- توان: 400 وات


دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 فول Rupes مدل LHR12E-DLX بدون شک حرفه ای ترین دستگاه پولیش موجود در ایران دستگاه پولیش اوربیتال Rupes میباشد و توانسته رضایت مصرف کننده هارا به خود جلب نموده و در بهبود کار پولیش و عدم خستگی پولیشکار به دلیل سبکی این دستگاه پولیش گام بزرگی بردارد.

ویژگی های کلی 
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 فول Rupes مدل LHR12E-DLX :

-نگهداری با هر دو دست قابل استفاده برای افراد چپ دست و راست دست.
طراحی
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 فول Rupes مدل LHR12E-DLX بصورتی می باشد که استفاده کننده می تواند به راحتی آن را با یک دست کنترل کند.
دسته نگدارنده این دستگاه پولیش دارای روکش پلاستیکی می باشد که به پولیش کار کنترل بیشتری را بر روی دستگاه داده و دسته ی دوم امکان کنترل هرچه بیشتر بر روی پولیشر را به شما داده و این دستگاه پولیش را قابل استفاده برای افراد تازه کار نیز می سازد.

 
-قابلیت تنظیم سرعت.
کنترل سرعت گردش این پولیشر دستی بوده و استفاده از آن بسیار آسان است . این موضوع این امکان را به پولیش کاران میدهد تا حتی در زمان استفاده از دستگاه نیز بر روی سرعت گردش آن کنترل داشته باشند.

-لبه پوششی محافظ بر روی سر دستگاه.
برای وجود لبه پوششی محافظ بر روی سر دستگاه به دو علت می توان اشاره کرد. برای ایمنی و محافظت از پولیش کار در حین انجام کار پولیش و از چرخیدن آزاد و بدون نظم پد پولیش جلوگیری کند حتی در صورت روشن شدن اتفاقی دستگاه پولیش ، این موضوع نیز می تواند در طول عمر پد پولیش شما تأثیر
 بسزایی داشته باشد.
 
-قفل ماشه.
وجود قفل ماشه در سمت راست دسته دستگاه پولیش قرار داده شده تا دستگاه پولیش را براحتی درحال چرخش قفل کنید.  این مورد برای استفاده با یک دست یک قابلیت بسیار مفید به حساب می آید.

کارایی عالی و متناسب و بدون لرزش 
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 فول Rupes مدل LHR12E-DLX باعث شده تا به دلخواه ترین دستگاه پولیش در میان پولیش کاران تبدیل شود.
بطور کلی دستگاه
دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 فول Rupes مدل LHR12E-DLX یک دستگاه پولیش همه چیز تمام بوده و با توجه به طراحی عالی و خاص این پولیشر در دست و هنگام استفاده بسیار راحت و دسته ی دوم آن کنترل بیشتری را بر روی دستگاه به پولیش کار می دهد تا عملکرد بهتری را بر روی هر سطح هدفی داشته باشد دیگر مهم نیست که سطح مورد نظر شما صاف است یا منحنی با استفاده از دستگاه پولیش اوربیتال بدنه ماشین سایز 12 فول Rupes مدل LHR12E-DLX فقط به پولیش کردن آن پرداخته و از نتیجه بی نظیر آن لذت ببرید. آینده رو از 65 سال پیش طراحی کرده ایم در آینده تنها کسانی که نام خوشی دارند باقی می مانند.
از سال 1951 کمپانی روپس-RUPES شروع به تولید انواع دستگاه های پولیش صنعتی و خودرو، درل و... نموده است.
از افتخارات کمپانی روپس-RUPES می توان به تولید اولین درل جهان با بدنه پلیمری در سال 1962 اشاره نمود که وزن بسیار پایینی داشت و از برق گرفتگی نیز جلوگیری و امنیت کارگران را تضمین میکرد؛ رفته رفته این محصول به استانداردی در سراسر دنیا تبدیل شد.کمپانی 
روپس-RUPES در طول سالیان افتخارات زیادی کسب کرده است و از سال 2010 با نام بند big foot محصولی شگفت انگیز در زمینه دیتیلینگ و پولیش ماشین عرضه نمود ، دستگاه پولیش اوربیتال با پد در ابعاد 15 و 21 میلی متر که برای همیشه دنیای فنی پولیش  و دیتیلینگ خودرو  را عوض کرد.

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

توجه: برای استفاده از گنجی بن باید عضو فروشگاه بوده و با حساب کاربری خود قبلا خرید کرده باشید تا گنجی بن در حساب کاربری شما موجود باشد.

توجه: استفاده از کوپن تخفیف فقط با استفاده از کد تخفیفی که از خود فروشگاه دریافت کرده اید ، موجود در اینستاگرام یا کانال تلگرام و یا ارسال شده به وسیله ایمیل خبرنامه فروشگاه و در بازه زمانی تعیین شده امکان پذیر می باشد.

نکات بسیار مهم و کلیدی :
1-به آدرس صفحه درگاه پرداخت توجه کنید که حتما با HTTPS شروع شود.
2- بعد از تکمیل مشخصات پرداخت حتما بر روی دکمه تکمیل پرداخت و یا Submit کلیک کنید.
3-بعد از تکمیل فرآیند پرداخت صبر کنید تا به سایت بازگردید.
4-پرداخت سفارش در فروشگاه لوازم خودرو گنجی پخش فقط از طریق درگاه های رسمی بانک های: سامان-ملت-صادرات انجام میپذیرد.
5-پرداخت با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب قابل انجام می باشد.

توجه: محصولاتی هستند که دارای گزینه هایی مانند انتخاب رنگ و یا رایحه هستند و برای خرید این نوع محصولات انتخاب یکی از این متغیر ها اجباری می باشد.


صورت داشتن هر گونه سوال با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل بفرمایید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه