دستگاه پولیش Dual Action-دو کاره اوربیتال و چرخشی مخصوص پولیش بدنه ماشین سایز 15 و 12 فول Rupes مدل LK900E-DLX

دستگاه پولیش Dual Action-دو کاره اوربیتال و چرخشی مخصوص پولیش بدنه ماشین سایز 15 و 12 فول Rupes مدل LK900E-DLX

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Big Foot Rupes
موجودی: نا موجود

مشخصات فنی

  • وزن 2.8 کیلوگرم
  • کد محصول LK900E/DLX
  • کشور سازنده ایتالیا

معرفی اجمالی محصول

دستگاه پولیش Dual Action-دو کاره اوربیتال و چرخشی مخصوص پولیش بدنه ماشین سایز 15 و 12 فول Rupes مدل LK900E-DLX ، دستگاه پوليش فوق العاده حرفه اي و منحصربفرد براي پوليش کاران بسیار حرفه ای که بر روی مناطق و نقاطی مختلف از سطوح بدنه خودرو اعم از سطوح متوسط و بزرگ و همچنین جزئیات فعالیت دارند مورد استفاده قرار می گیرد.
این نسخه از این محصول، پکیج کامل بوده و در کنار خود شامل دو عدد پد پولیش پشمی، دو عدد اسفنج پد پولیش، چهار عدد دستمال میکروفایبر و دارای دو عدد از ترکیبات پولیش می باشد که همه برای همکاری باهم طراحی شده اند و در هماهنگی کامل، بهترین فعالیت را بر روی جزئیات خواهد داشت.
دستگاه پولیش Dual Action-دو کاره روپس با هدف ایجاد و ارئه یک ماشین چرخشی کامل که دارای قابلیت پرداخت و اصلاح نقص رنگ سریعتر نسبت به مدل های دیگر و همچنین لایه برداری سطحی رنگ سریعتر از مدل های LHR21MK II و مدل LHR15MK II در حال حاضر بهترین ماشین دوار در زمینه پولیش سطوح بدنه خودرو در بازار می باشد.
دستگاه پولیش دو کاره اوربیتال و چرخشی روپس به عنوان یک دستگاه پولیش، ایجاد قدرت لایه برداری سطحی بالا با تولید حرارت کم و توان هدایت بسیار بالا را فراهم میکند. موتور الکتریکی موجود بر روی این دستگاه پولیش بر اساس چرخش عقربه های ساعت بوده و این مزیت موجب کاهش حرکت جانبی ناخواسته و در نهایت کم شدن خستگی اپراتور می شود.

 

این مجموعه شامل گسترده ای از ویژگی های نوآورانه و همچنین یک حرکت انقلابی در زمینه تولید دستگاه های پولیش دوکاره و کارایی در جهت چرخش عقربه ساعت بوده و مدل LK900E-DLX باعث حذف قدرتمند نقوص رنگ سطوح شده و همچنین عملکرد سازگار دستگاه و تطبیق پذیری آرگونومیک آن در یک بسته بندی جدید باعث افزایش بازدهی در پولیش کاری و همچنین راحتی اپراتور می شود.
دستگاه پولیش Dual Action-دو کاره اوربیتال و چرخشی مخصوص پولیش بدنه ماشین سایز 15 و 12 فول Rupes مدل LK900E-DLX به سرعت کار را پايان مي بخشد و راندمان بهبود يافته، همچنين قدرت و گشتاور بيشتري را در هر سطحي تنظيم مي کند.
این دستگاه پولیش داراي طراحي بي نظير و بي عيب و نقص می باشد که دستگاه پوليش دو کاره روپس را براي نگهداري در دست، هنگام کار، حفاظت شده و امن مي کند و همچنين عدم وجود ارتعاش و لرزش از ديگر ويژگي هاي بي نظير اين دستگاه پوليش مي باشد. ويژگي هاي مثبت و فوق العاده اين دستگاه پوليش باعث مي شود که Bigfoot دستگاهي همه کاره در بازار باشد.
تعادلي عالي بر روي تجهيزات دستگاه پوليش و همچنين عدم وجود ارتعاش و لرزش باعث انتقال مطلوبي از قدرت در اين دستگاه پوليش شده و پيامد آن، راحتي بيشتر و خستگي کمتر در مدت زمان هاي طولاني در هنگام کار با دستگاه پوليش مدل LK900E-DLX می شود. از ويژگي هاي برجسته این دستگاه پولیش تعادل عالي بر روي بدن، هنگام کار مي باشد که باعث کنترل بيشتر بر روي نقاط و مناطق حساس هنگام پوليش کاري مي باشد.
توجه به جزئيات در دستگاه پوليش مدل LK900E-DLX چيزي بيشتر از طراحي جذاب اين دستگاه بوده و اين ها در نتيجه تحقيقات دقيق براي رسيدن به حداکثر کارايي براي راحتي اپراتور مي باشد. ويژگي منحصر بفرد دستگاه پولیش Dual Action-دو کاره اوربیتال و چرخشی مخصوص پولیش بدنه ماشین سایز 15 و 12 فول Rupes مدل LK900E-DLX، نگهداري سرعت مشخص شده تحت بار تا 1700 دور در دقيقه مي باشد که باعث نگهداري ميزان نيروي مورد نياز تحت کار بر روي سطوح مي باشد.
کنترل سرعت دوگانه این دستگاه پولیش شامل ماشه و ماژول تغییر سرعت می باشد. دستگاه پولیش دو کاره اوربیتال و چرخشی مخصوص پولیش بدنه ماشین سایز 15 و 12 فول Rupes، پایانی بی عیب و نقص و بی نظیر فاقد سر و صدا و هولوگرام حاصل از اثار چرخشی دستمال و حوله  را ارائه می دهد. به این نکته می بایست توجه داشت که یک دستگاه پولیش چرخشی سنتی، نقص رنگ را بخوبی و به سرعت حذف کرده اما این در حالی است که نمی تواند اثار چرخشی و هولوگرام را حذف کند، دستگاه پولیش مدل LK900E-DLX یک سطح کاملا بی نظیر و بی عیب و نقص را روی هر سطوح رنگی می گذارد.
- طول سیم: 9 متر
- وزن: 2.8 کيلوگرم
- سرعت: 600 - 1700 دور در دقيقه
- توان: 900w


  آینده رو از 65 سال پیش طراحی کرده ایم در آینده تنها کسانی که نام خوشی دارند باقی می مانند.
از سال 1951 کمپانی روپس-RUPES شروع به تولید انواع دستگاه های پولیش صنعتی و خودرو، درل و... نموده است.
از افتخارات کمپانی روپس-RUPES می توان به تولید اولین درل جهان با بدنه پلیمری در سال 1962 اشاره نمود که وزن بسیار پایینی داشت و از برق گرفتگی نیز جلوگیری و امنیت کارگران را تضمین میکرد؛ رفته رفته این محصول به استانداردی در سراسر دنیا تبدیل شد.کمپانی 
روپس-RUPES در طول سالیان افتخارات زیادی کسب کرده است و از سال 2010 با نام بند big foot محصولی شگفت انگیز در زمینه دیتیلینگ و پولیش ماشین عرضه نمود ، دستگاه پولیش اوربیتال با پد در ابعاد 15 و 21 میلی متر که برای همیشه دنیای فنی پولیش  و دیتیلینگ خودرو  را عوض کرد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید