شوینده گیربکس اتوماتیک وورث

شوینده گیربکس اتوماتیک وورث

51,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: wurth
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 150 میلی لیتر
  • کد محصول 5861410150
  • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول

شوینده گیربکس اتوماتیک وورث قبل از این که روغن دنده اتوماتیک را عوض کنید , محتوای داخل ظرف را به روغن دنده( در درجه  حرارت کار) اضافه کنید.اجازه دهید که موتور به آرامی  برای حدودا 10 دقیقه کار کند و اهرم سلکتور را برای حداقل دو بار در همه ی موقعیت ها جا به جا کنید.
برای تمیز کردن گیربوکس های اتوماتیک.
تمیز کننده بسیار فعال سورفکتانت ها که همه ی مدار گیربوکس اتوماتیک را از نهشته ها و پس مانده ها پاک میسازد.
تضمینی از جا به جایی آیده آل را می دهد و عمر سرویس گیربوکس را افزایش می دهد.
هیچ نوع خطرات اضافی زیست محیطی ندارد
سازگار با همه ی روغن هایی که در گیر بوکس های ATF استفاده شده اند. 
توجه
150 لیتر برای 3 تا 6 لیتر روغن مناسب است.

 

دستورالعمل های استفاده از شوینده گیربکس اتوماتیک ورث طبق آزمایش های انجام شده و تجربه ی ما به شما پیشنهاد میگردند.قبل از استفاده اول آزمایش های خود راانجام دهید.ما هیچ گونه فرضیه ای رابرای گرفتن نتیجه ای خاص در نظر نمیگیریم چرا که تعداد موارد استفاده شده و شرایط نگه داری متفاوت است.تا به کنون به عنوان خدمات مشتری ما تمام موارد فنی و مورد استفاده را در خدمات پیشنهادی خود ارايه  کرده ایم و این خدمات تحت هر شرایطی ارايه  می شوند مگر اینکه مشورت و اطلاعات خارج از دامنه ی تعیین شده ما باشند.در قراردادهای ما در مورد دامنه ی این خدمات و مشاوره به صورت شفاف و کامل صحبت و موافقت شده است. ما کیفیت مداوم محصولات خود را گارانتی می کنیم. همچنین ما حق تغییرات فنی و هرگونه بهبودسازی آتی را خواهیم داشت.
 
کمپانی وورث آلمان با بیش از نیم قرن تجربه و با بهره گیری از ۴۰۰ شعبه رسمی در ۸۶ کشور جهان مفتخر است بیش از ۱۰۰۰۰۰ نوع محصول تولیدی خود را با کیفیتی جهانی در صنایع مختلف در سراسر دنیا عرضه داشته و با ارائه خدمات پس از فروش رضایت مشتری و خریداران محصولات ورث را در اقصی نقاط جهان حاصل نماید.
محصولات منحصر به فرد wuerth در چهار طبقه بندی: صنعت خودرو و صنایع چوبی، صنایع فلزی، صنعت ساختمان و تاسیسات قرار میگیرد و شامل انواع ابزار آلات، ماشین آلات سبک، پیچ و مهره و اتصالات خاص و همچنین محصولات شیمیایی کاربردی در صنایع مختلف از جمله خودرو، الکترونیک، مخابرات، برق و ساختمان می باشد.
تعداد زیاد مشتریان دائم وُرث نشانگر اعتماد جهانی به محصولات و خدمات پس از فروش این شرکت در دنیا می باشد که این امر حاکی از کیفیت بالا و دوام طولانی محصولات با آرم وورث آلمان می باشد.
لازم به ذکر است محصولات wurth دارای تاییدیه شرکتهای بزرگ بین المللی بوده که در این راستا می توان تاییدیه شرکت های مرسدس بنز، بی ام و، رولزرویس، دایملر کرایسلر، اسکانیا، ولوو، آئودی و فولکس واگن را در مورد برخی محصولات وابسته به صنعت خودرو نام برد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید