محلول ضدبخار مخصوص شیشه های داخلی رین ایکس-RAIN X

محلول ضدبخار مخصوص شیشه های داخلی رین ایکس-RAIN X

24,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: RAIN X
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 103 میلی لیتر
  • اورجینال و اصالت کالا محصول اورجینال برند رین ایکس
  • زمینه کاربرد محصول اسپری ضدبخار
  • کد محصول AF21106D
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

محلول ضدبخار مخصوص شیشه های داخلی رین ایکس-RAIN X ، رانندگی در هوای بارانی باعث بخار کردن قسمت داخلی شیشه های خودرو می شود و محلول ضد بخار مخصوص شیشه های داخلی Rain-x مانع از بروز هرگونه مه گرفتگی و بخار بر روی شیشه های خودرو شما می شود.
محلول ضدبخار مخصوص شیشه های داخلی رین ایکس-RAIN X دیدی بهتر را بر روی جاده، با از بین بردن بخار روی شیشه برای شما به ارمغان آورده و آینه های خودرو شما را عاری از هرگونه بخار یا لکه های آب خواهد کرد.
استفاده از 
محلول ضدبخار مخصوص شیشه های داخلی رین ایکس-برای تمامی آینه ها و شیشه های داخلی خودرو و یا منزل می باشد که با محیط بیرون ارتباط مستقیم نداشته باشد. محلول ضدبخار مخصوص شیشه های داخلی رین ایکس در مواقعی که هوا سر بوده، باران و یا برف می بارد دید بهتری را از داخل خودرو به شما هدیه می کند.
 

 
به مدت 40 سال است که محصولات رین ایکس-Rain‑X به رانندگان برای بهترین عملکرد خودروشان کمیک میکند.محصولاتی مانند تیغه برف پاک کن ها و شیشه شوی رین ایکس-Rain‑X که تماما با فرمولاسیون انحصاری و خاص رین ایکس-Rain‑X تولید شده است.
در چند سال اخیر کمپانی رین ایکس-Rain‑X شروع به تولید دیگر محصولات مرتبط با محافظت و نگهداری خودرو نموده محصولاتی از جمله اسپری لاستیک ، محصولات کارواش ، واکس ها ،پاک کننده اثر حشرات و پولیش چراغ خودرو.تمامی محصولات کمپانی رین ایکس-Rain‑X جهت رفاه حال مشتری و بهبود عملکرد خودرو های سواری می باشد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید