مکمل روغن افزایش توان خودرو مخصوص موتور های گازوییلی Soft99 مدل Gzox

98,000تومان
برند:
مدل کالا: Soft 99-Gzox
بارکد: 10246
گنجی بن: 2
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 300 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول روغن خودرو
  • کد محصول 10246
  • کشور سازنده ژاپن

معرفی اجمالی محصول

مکمل روغن افزایش توان خودرو مخصوص موتور های گازوییلی Soft99 مدل Gzox ، توان افزای D-Boost علاوه بر کاهش اصطکاک، باعث افزایش قدرت و گشتاور موتور شده و به روغن کار کرده جانی تازه می دهد. آمیزه های آلی درون آن، لایه روغن پایداری روی دیواره سیلندر حتی در دورهای بالا پدید می اورد. با بهبود آب بندی پیستون ها بازده تراکم افزایش می یابد و با کاهش اصطکاک، توان و گشتاور موتور بالا میرود. با چندبار استفاده، لایه ای از سولفید مولیبدنیوم روی دیواره سیلندر می نشیند، که اگر روغن موتور در اثر نشتی از دست رفته باشد، هنگام استارت زدن ناآگاهانه از خط افتادن سیلندر پیشگیری میکند. مکمل روغن افزایش توان خودرو مخصوص موتور های گازوییلی Soft99 مدل Gzox تنها برای خودرو های موتور دیزل می باشد.
طرز استفاده:
1- خودرو را خاموش کنید. درپوش روغن موتور را بردارید و همه مایع را درون موتور بریزید.   
2- درپوش روغن را ببندید و پنج دقیقه بگذارید موتور درجا کار کند. سپس گیج روغن را چک کنید و اگر نیاز بود روغن به درون موتور بریزید. هر قوطی برای حجم روغن 3 تا 6 لیتر می باشد.   ​

 
شرکت SOFT99 با سابقه ای بیش از شصت سال یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولهای نگهداری و پاکیزه سازی خودرو در جهان است.محصولات عرضه شده توسط کمپانی SOFT99 حدود سیصد و پنجاه محصول در زمینه نگهداری و پاکیزه سازی خودرو می باشد، که خود توان پژوهشی و تولیدی شرکت SOFT99 را در سطح جهانی نشان میدهد.
از سوی دیگر همه محصولهای عرضه شده به جز برخی از دستمالها صددرصد ساخت ژاپن هستند که خود گویای کیفیت بالای آنهاست. البته طبیعی است که قیمت محصولها هم در مقایسه با رقیبان چینی یا کشورهای دیگر بالاترست.

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه