مکمل روغن افزایش توان خودرو Soft99 مدل Gzox

80,000تومان
برند:
مدل کالا: Soft 99-Gzox
بارکد: 10245
گنجی بن: 2
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 300 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول روغن خودرو
  • کد محصول 10245
  • کشور سازنده ژاپن

معرفی اجمالی محصول

مکمل روغن افزایش توان خودرو Soft99 مدل Gzox , توان افزای G-BOOST توان موتور را افزایش و اصطکاک را کاهش میدهد، روغن نو را تقویت کرده و به روغن کارکرده جانی تازه میدهد. آمیزه های آلی درون آن لایه روغن پایداری روی دیواره سیلندر حتی در دورهای بالا پدید میاورد. با بهبود آببندی پیستون ها بازده تراکم افزایش مییابد و با کاهش اصطکاک، توان و گشتاور موتور بالا میرود. با چندبار استفاده، لایه ای از سولفید مولیبدنیوم روی دیواره سیلندر مینشیند که اگر روغن موتور در اثر نشتی از دست رفته باشد، هنگام استارت زدن ناآگاهانه از خط افتادن سیلندر پیشگیری میکند. تنها برای موتورهای بنزینی.
طرز استفاده:
- خودرو را خاموش کنید. درپوش روغن موتور را بردارید و همه مایع را درون موتور بریزید.   
- درپوش روغن را ببندید و پنج دقیقه بگذارید موتور درجا کار کند. سپس گیج روغن را ببینید و اگر نیاز بود روغن به درون موتور بریزید. هر قوطی برای حجم روغن 3 تا 6 لیتر بس است. 


 
شرکت SOFT99 با سابقه ای بیش از شصت سال یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولهای نگهداری و پاکیزه سازی خودرو در جهان است.محصولات عرضه شده توسط کمپانی SOFT99 حدود سیصد و پنجاه محصول در زمینه نگهداری و پاکیزه سازی خودرو می باشد، که خود توان پژوهشی و تولیدی شرکت SOFT99 را در سطح جهانی نشان میدهد.
از سوی دیگر همه محصولهای عرضه شده به جز برخی از دستمالها صددرصد ساخت ژاپن هستند که خود گویای کیفیت بالای آنهاست. البته طبیعی است که قیمت محصولها هم در مقایسه با رقیبان چینی یا کشورهای دیگر بالاترست.

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه