واکس ماشين رفلکشن مادرز

واکس ماشين رفلکشن مادرز

93,000تومان
تولید کنندگان مادرز
کد محصول: Mothers REFLECTION
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 473 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول 10016
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

عملکرد واکس ماشين رفلکشن مادرز Mothers بسيار باور نکردني مي باشد. ما تضمين مي کنيم که اين محصول بهترين واکس بدنه خودرويي باشد که تا به حال استفاده کرده ايد.
با استفاده از
واکس ماشين رفلکشن مادرز يک لايه نازک پليمري بر روي رنگ بدنه ماشين شما نقش مي بندد که از رنگ بدنه خودرو شما محافظت مي کند.
استفاده از
واکس ماشين رفلکشن مادرز بسيار ساده مي باشد و از براي سطح بدنه خودرو براقيتي خيره کننده ، حالتي که به چشم رنگ بدنه را مرطوب نشان مي دهد و ماندگاري طولاني را هديه مي دهد.
اين محصول به تنهايي براي شما کار چند محصول را انجام ميدهد ولي براي گرفتن بهترين نتيجه ممکن از محافظ رنگ رفلکشن مادرز بعد از استفاده از آن استفاده کنيد.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید