واکس مایع براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

مدل کالا: Turtle Wax
بارکد: T468R
گنجی بن: 4
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 414 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول T-468R
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

واکس مایع براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس-Turtle Wax ، دارای جديدترين فرمول در بين محصولات مراقبتی خودرو بوده و به علت دارا بودن تکنولوژي پليمر، از رنگ بدنه خودرو در مقابل نور خورشيد، گردو غبار و ديگر عوامل محيطي محافظت ميکند. استفاده از واکس مايع براق کننده بدنه خودرو Ice يکي از پرسرعت ترين راه ها جهت براق کردن بدنه خودرو مي باشد.
يکي ديگر از خواص
واکس مایع براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس، ماندگاري بسيار بالاي آن بوده و مانع نشست گردو غبار و قطرات باران روي بدنه ميشود. ترتل با ارئه بروزترين تکنولوژي درخشندگي و حفاظت از بدنه خودرو، واکس مايع براق کننده Ice را براي درخشندگي، مقاومت در برابر آب و حفاظت از سطوح بيروني خودرو را به شما معرفي مي کند.
واکس مایع براق کننده بدنه خودرو ترتل واکس باعث پوشش نقايص رنگ و بازسازي يک ظاهر جديد براي خودرو شما مي شود و همچنين عملکرد سريع پليمرهاي بادوام، حفاظت فوري و مداوم که حدود 30 روز ماندگاری دارد را براي شما به ارمغان مي آورد. واکس مايع براق کننده بدنه خودرو Ice درخشش فوري و مقاومت در برابر آب را تا مدتي طولاني براي شما فراهم مي کند.

 
برای مدتی بیش از 75 سال است که کمپانی ترتل-Turtle به تولید محصولی پرداخته است که از خودرو شما محافظت کند.کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax در شیکاگو آمریکا بصورت خانوادگی شروع به کار کرده و تا به امروز اداره می شود. کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax مفتخر است تا با تولید محصولاتی خلاقانه تغییری عمده در نحوه مراقبت و نگهداری خودرو چه برای مصرف کنندگان و چه تولید کنندگان خودرو ایجاد کند.
کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax با محصولات فوق العده خود استاندارد های جدید در عرصه Car care-مراقبت و نگهداری خودرو ایجاد کرده است. 

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه