پد پولیش مخروطی مادرز

پد پولیش مخروطی مادرز

190,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers POWER
گنجی بن 3
موجودی: نا موجود

مشخصات فنی

  • زمینه کاربرد محصول پد پولیش
  • کد محصول 5146
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پد پولیش مخروطی مادرز Mothers يک پد پوليش مخصوص رنگ و کلیه فلزات از جمله  استیل ، آلمنیوم، کروم که به شما امکان پوليش بصورت خطي را ميدهد. اين اسفنج پولیش به شما امکان پوليش سريع تر هر سطح بدون پوشش را ميدهد.
مهم نيست که جنس سطح مورد نظر شما از آهن باشد یا رنگ و يا هر فرم و طرحي که داشته باشد اين پد پوليش يک پد پوليش همه فن حريف است. حالت و شکل مخروطي اين پد براي شما يک بازه استفاده در بينهايت سايز را فراهم ميکند.
ايده آل براي دسترسي به سطوحي که تنگ هستند و رسيدن به آن ها کار مشکلي ميباشد. سر مخروطي شکل و بلند اين اسفنج براي پوليش کردن عريض منحني شکل بسيار مناسب مي باشد.
پيشنهاد ما به شما استفاده از اين محصول در کنار پوليش استيل مادرز مي باشد اين دو محصول در کنار هم براي شما درخشندگي عميقي مانند آينه را در کوتاه ترين زمان به ارمغان مي آورند.

 دارای قابلیت اتصال به دستگاه دریل مخصوص می باشد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید