پولیش خشگیر قوی مادرز

پولیش خشگیر قوی مادرز

50,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 236 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش فلز
  • کد محصول 8408
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پولیش خشگیر قوی مادرز Mothers بعضی از سطوح خودرو هستند که خط و خش روی آن ها بیشتر از بقیه سطح بدنه خودرو به چشم می خورد .
پولیش خشگیر قوی مادرز جهت نو کردن رنگ و همچنین محافظت پس از آن در مناطقی که رنگ در آن مناطق بیشتر از مناطق دیگر در معرض تخریب قرار میگیرد.
مثل اطراف دستگیره در، اطراف سویچ در، انحناهای در و صندوق ؛ این پولیش قابل استفاده بر روی هر نوع رنگ بدنه و از بین برنده بدترین خط و خش ها از روی سطوح می باشد.
این محصول یک پولیش واقعی ست و مطمئن باشید که کارایی آن را با پولیش های دیگر مقایسه کنید تا تفاوت آن را با دیگر پولیش ها مقایسه کنید.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید