پولیش زبر رابينگ کامپاند حرفه ای 4 لیتری مادرز

پولیش زبر رابينگ کامپاند حرفه ای 4 لیتری مادرز

398,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers PROFESSIONAL
گنجی بن: 5
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 4 ليتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش بدنه خودرو
  • کد محصول 81138
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پولیش زبر رابينگ کامپاند حرفه ای 4 لیتری مادرز Mothers با قدرتي برابر با سمباده 1500 براحتي و در کمترين زمان تمامي خط و خش ها را از تمامي سطح رنگ بدنه خودرو کارخانه اي و ...  قابل استفاده براي براي برداشتن رنگ اکسيد شده (اکسيداسيون سبک) .
پولیش زبر رابينگ کامپاند حرفه ای ر مادرز تميز کننده انواع گردو غبار به جاي مانده بر روي ماشين و برطرف کننده خط و خش در کمترين زمان مي باشد. پولیش زبر رابينگ کامپاند حرفه ای 4 لیتری مادرز همچنين از بين برنده خط و خش هاي ريز که در کارواش ظاهر شده بدون نياز به استفاده از سمباده.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید