پولیش پرداخت نهایی مادرز

پولیش پرداخت نهایی مادرز

80,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers PROFESSIONAL
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 355 ميلي ليتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش بدنه خودرو
  • کد محصول 8712
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پولیش پرداخت نهایی مادرز Mothers پوليش نرم و موثر برای از بين بردن خش های بسيار کم عمق و ظريف ایجاد شده بر روی سطح بدنه خودرو و از بين بردن ا پرز اثر و لکه حوله بر روی رنگ ، انواع خش هاي دايره اي ، خش هاي هالوگرامي می باشد.
از دیگر ویژگی های
پولیش پرداخت نهایی مادرز می توان به زنده کردن رنگ کدر و مرده ، برگرداندن درخشندگي و وضوح رنگ و آماده سازي سطح رنگ براي واکس زدن اشاره نمود.
 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید