پکیج پوشش نانو سرامیک 5 ساله نانوتیس نانو سرامیک مخصوص بدنه خودرو NanoTiss

برند:
مدل کالا: Nanotiss
بارکد: 406930032003
موجودی: ناموجود
ویژگی های محصول:
  • محافظت از بدنه خودرو 
  • ایجاد شفافیت
  • اثرماندگاری 5 ساله

مشخصات فنی

  • تعداد قلم کالای ارسالی 3 عدد
  • حجم 110 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول سرامیک بدنه خودرو
  • کد محصول PAC3030
  • کشور سازنده ژاپن (بسته بندی در ایران)

معرفی اجمالی محصول

Barcode-بارکد محصول : 406930032003

پکیج پوشش نانو سرامیک 5 ساله نانوتیس نانو سرامیک مخصوص بدنه خودروNanoTiss، محصولی فوق العاده بوده که از بدنه خودرو در برابر آتش، باران های اسیدی، فضولات پرندگان، شیره درختان، آثار حشرات، پاشش رنگ های تازه حاصل از خطوط جاده ای، آلاینده ها و لکه های آب محافظت کرده و همچنین مانع از برخورد اشعه آسیب رسان UV خواهد شد. این محصول علاوه بر محافظت از خودرو در برابر عوامل محیطی موجب شفافیت بدنه خودرو می شود.


این پکیج شامل 3 سرامیک پوشش سرامیک 7H نانوتیس مخصوص بدنه خودرو Nanotiss ، پوشش سرامیک 9H نانوتیس مخصوص بدنه خودرو Nanotiss ، لایه نهایی پوشش سرامیک Top Coating نانوتیس مخصوص نهایی کردن پوشش سرامیک بدنه خودرو NanoTiss است و ماندگاری پوشش سرامیک ایجاد شده بوسیله ی این پکیج 5 سال می باشد.


پوشش سرامیک نانوتیس مخصوص بدنه خودرو Nanotiss با ایجاد یک پوشش پلیمری نانو و ایجاد لایه دوم و پوشش ضخیم بر روی سطح بدنه خودرو به حفاظت از خودرو شما می پردازد. پکیج پوشش نانو سرامیک 5 ساله نانوتیس نانو سرامیک مخصوص بدنه خودرو NanoTiss با دوام 5 ساله و براقیت و محافظت فوق العاده تولید کشور ژاپن می باشد.

توجه:
-این محصول از بوجود آمدن خط وخش هایی سطحی مثل اثر مالیده شدن شاخه درختان جلوگیری می کند.
-این محصول سطح را ضد آب می کند.
-توجه شود که در صورت شستن خودرو با مواد اسیدی یا بازی و یا آب چاه در قبال آسیب وارده به سطح سرامیک نانوتیس مسئولیتی را نمی پذیرد.
-قبل از اجرای سرامیک در صورت وجود هر گونه خط وخش سطحی ابتدا سطح را پولیش کنید.
-قبل از اجرای سرامیک سطح را دی وکس کنید. (اثر هر گونه چربی و واکس قدیمی را بردارید) 
-لایه نهایی پوشش سرامیک Top Coatingجهت نهایی کردن پوشش سرامیک می باشد و از به تنهایی استفاده کردن آن نتیجه قابل توجهی حاصل نمی شود.
-در صورتی که بعد از اجرای پوشش سرامیک 7H و پوشش سرامیک 9H از لایه نهایی پوشش سرامیک  Top Coating استفاده کنید، پوشش سرامیک بوجود آمده 5 سال ماندگاری دارد.

روش استفاده:
-ابتدا بدنه خودرو را از هر گونه گرد و غبار و آلودگی و چربی پاک نمایید. برای این کار می توانید ماشین را یکبار با شامپوی مناسب شسته و بعد از خشک کردن با مواد آماده ساز رنگ، چربی روی بدنه را پاک کنید.
-سطح بدنه ماشین را به قسمت های کوچک تقسیم بندی کنید.(مثلا کاپوت را به 4 قسمت تقسیم کنید)
-بعد از اجرای سرامیک بر روی هر قسمت، با یک دستمال مایکروفایبر استاندارد آن را از روی بدنه اتومبیل پاک می کنیم.( در هوای سرد بعد از 20 الی 30 ثانیه و در هوا و محیط های گرم بعد از 15 الی 20 ثانیه)
-بعد از اجرای سرامیک، اتومبیل را به مدت 24 ساعت در محیط ایزوله قرار دهید تا از نشستن گرد و غبار روی بدنه جلوگیری شود.
-بعد از این مراحل اتومبیل قابل استفاده است فقط تا 72 ساعت از خیس شدن رنگ اتومبیل جلوگیری شود.
- 2 ساعت بعد از خشک شدن سرامیک، لایه نهایی پوشش سرامیک Top Coating اجرا شود.
-سطح بدنه ماشین را به قسمت های کوچک تقسیم بندی کنید.(مثلا کاپوت را به 4 قسمت تقسیم کنید)
-بعد از اجرای سرامیک بر روی هر قسمت، با یک دستمال مایکروفایبر استاندارد آن را از روی بدنه اتومبیل پاک می کنیم.
-بعد از اجرای سرامیک، اتومبیل را به مدت 12 ساعت در محیط ایزوله قرار دهید تا از نشستن گرد و غبار روی بدنه جلوگیری شود.

محلول پوشش سرامیک 9H چیست؟
اگر  دیتیل کار خودرو و یا پولیش کار حرفه ای و یا طرفداران محصولات نگهداری خودرو از جمله پولیش، واکس و پوشش سرامیک بدنه خودرو باشید، حتما در محصولات نانو سرامیک با اصطلاح 9H  مواجه شده اید و حتما این سوال برای شما پیش آمده که 9H به چه معناست؟

 9H در حقیقت یک درجه درتست سختی محسوب می شود. آزمون سختی پوشش سطح برای تعیین میزان مقاومت در برابر خراش روی بدنه خودرو استفاده می شود؛ در این آزمون حرف H مخفف HARDNESS به معنی سختی می باشد.

استاندارد های مختلفی در آزمون سختی پوشش سرامیک بدنه خودرو مورد استفاده قرار می گیرد، نام اولین استاندارد ASTM D3363  و نام دومین استاندارد K-5600-5-4 می باشد. هر دو استاندارد را در روش ها و سطوحی با ضخامت مختلف مورد تست قرار می دهند تا نتایج دقیقی به دست آید. بالاترین درجه سختی و مقاومت را با 9H نشان می دهند.

همین امر سبب شده در تبلیغات تجاری بسیاری از برندهای سرامیک و پوشش نانو بدنه خودرو، عبارت "9H" را حک کنند. پوشش سرامیک 9H نانوتیس مخصوص بدنه خودرو Nanotiss از معدود سرامیک های موجود در ایران است که 9H آن فقط یک شعار نبوده و اصالت آن مورد تایید متخصص های ژاپنی قرار گرفته است. البته شایان ذکر است در استاندارد آمریکا سخت ترین درجه پوشش با 10H مشخص می شود که میزان سختی و ضخامتی بالاتر از آن برای پوشش وجود ندارد.

در پایان باید یاد آور شویم که آزمون سختی پوشش بدنه خودرو تنها یکی از آزمون های استاندارد ارزیابی عملکرد مقاوت پوشش سرامیک بدنه است و این آزمون معمولا با مداد انجام می شود. از جمله روش های دیگر آزمون سختی پوشش بدنه خودرو می توان از مقاومت در مقابل ضربه معکوس یا مستقیم، اکسیداسیون، آتش و مقاومت در مقابل اشعه ماورا بنفش نام برد.

جهت تهیه لایه نهایی سرامیک نانوتیس به محصول لایه نهایی پوشش سرامیک Top Coating نانوتیس مخصوص نهایی کردن پوشش سرامیک بدنه خودرو NanoTiss مراجعه کنید.

جهت تهیه لایه اولیه سرامیک نانوتیس به محصول پوشش سرامیک 7H نانوتیس مخصوص بدنه خودرو Nanotiss مراجعه کنید.

جهت تهیه لایه اولیه سرامیک نانوتیس به محصول پوشش سرامیک 9H نانوتیس مخصوص بدنه خودرو Nanotiss مراجعه کنید.

جهت تهیه سرامیک شیشه از برند نانوتیس به محصول پوشش سرامیک شیشه نانوتیس مخصوص نانو سرامیک کردن سطوح شیشه ای خودرو NanoTiss مراجعه کنید.

جهت تهیه سرامیک سطوح  چرمی و پلاستکی از برند نانوتیس به محصول پوشش سرامیک چرم و پلاستیک نانوتیس مخصوص نانو سرامیک کردن سطوح چرمی و پلاستیکی خودرو NanoTiss مراجعه کنید.برند نانوتیس


برند نانوتیس - NanoTiss فعاليت خود را از ابتداي سال 97 با توجه به شرايط اقتصادي ايران در جهت رفع نياز مشتري آغاز نموده است. NanoTiss توسط شرکت EAA.Co ثبت  شده و اقدام به واردات مواد اوليه از بهترين توليدکنندگان اروپايي و ژاپني نمود تا بتواند با بهره گيري از بهترين تکنولوژي روز دنيا محصولات با کيفيت بالا را با قيمت مناسب تر در بسته بندي ايراني عرضه کند. هدف از تشکيل برند نانوتیس - NanoTiss ارائه ي محصولات درخور شان هموطنان عزيز بدون پرداخت هزينه کاذب برندينگ شرکت هاي اروپايي مي باشد. جهت کسب اطلاعات بيشتر در مورد تک تک محصولات نانوتیس مي توانيد به فروشگاه لوازم خودرو گنجي پخش مراجعه نموده و يا از نمايشگاه دائمي شرکت در دفتر مرکزي بازديد نماييد.

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه