کفپوش سه بعدی-3D خودرو هیوندای I20 (مونتاژ کرمان خودرو)

کفپوش سه بعدی-3D خودرو هیوندای I20 (مونتاژ کرمان خودرو)

220,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Volcano
گنجی بن: 3
موجودی: در انبار

کفپوش سه بعدی-3D خودرو هیوندای I20 (مونتاژ کرمان خودرو) دارا...

مشخصات فنی

  • جنس پلی اتیلن با روکش چرم
  • رنگ مشکی
  • سازنده خودرو هیوندای
  • نوع کف پایی 3D-سه بعدی
  • زمینه کاربرد محصول کفپوش خودرو
  • کشور سازنده چین
  • کفپوش فابریک مخصوص خودرو هیوندای I20 (مونتاژ کرمان خودرو)

معرفی اجمالی محصول

کفپوش سه بعدی-3D خودرو هیوندای I20 (مونتاژ کرمان خودرو) دارای آرم سمت راننده و کنار راننده ، لبه ، و قالب دقیق کف خودرو یکی از بهترین کفی خودرو های موجود در بازار ایران است.
کفپوش سه بعدی-3D خودرو هیوندای I20 (مونتاژ کرمان خودرو)، کفی ماشین فابریکی هیوندای I20 مونتاژ کرمان خودرو از جنس فوم با روکش چرم درجه یک با کیفیتی مطابق با استاندارد جهانی می باشد.
کف پایی های لاستیکی موجود در بازار بدلیل نداشتن لبه کافی، نمی توانند از نفوذ مایعات به موکت کف پوش خودرو جلوگیری نمایند و این مورد میتواند مشکل ساز باشد.
بدلیل آنکه گردش هوا در کف خودروها بخوبی انجام نمیشود باعث بوجود آمدن مشکلاتی مانند: پوسیدگی کفی ماشین ، تولید بوی نامطبوع در کف و سطح موکت کفی میشود.
راه حلی که برای این کار وجود دارد استفاده از کفپوش سه بعدی-3D خودرو هیوندای I20 (مونتاژ کرمان خودرو) که دارای جنس فوم با روکش چرم درجه یک می باشد که همگی دارای لبه برای نگه داشتن مایعات در خود هستند. 
وجود لبه مناسب در کف پایی خودرو میتواند شتشو و نظافت کف پایی را هم برای شما بسیار ساده و آسان کند.
سهولت در شستشو و تمیز کردن کفپوش های 3D قالب خودرو 
فوم با روکش چرم از نکات بارز این محصول می باشد، برای تمیزکردن آن به راحتی با یک دستمال خیس روی سطح کشیده و یا با جارو سطح رو تمیزکنید این کفی ها مانند دیگر رغبا برای تمیز کردن نیازی به این که کفی ماشین را در آورده و با آب بشویید ندارد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید