کیت تمیز کننده و پوشش دهنده رینگ خودرو Soft99

کیت تمیز کننده و پوشش دهنده رینگ خودرو Soft99

برند:
مدل کالا: Soft 99
بارکد: 02081
گنجی بن: 2
موجودی: ناموجود

مشخصات فنی

  • حجم 250 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول رینگ شوی خودرو
  • کد محصول 02081
  • کشور سازنده ژاپن

معرفی اجمالی محصول

کیت تمیز کننده و پوشش دهنده رینگ خودرو Soft99 ، پاک کننده ای با کیفیت بالا برای تمیزی رینگ خودرو شما و پوششی برای بهترین نتیجه. مایعی دوکاره که هم پاک میکند و هم پوشش میدهد. ماده قلیایی ضعیف موجود در آن لکه های سمج چرب را شل کرده و پاک میکند و همزمان لایه ای آب گریز روی سطح میکشد که از چسبیدن آلودگی ها در آینده پیشگیری میکند. برس موجود همراه بطری از جنس اورتان بوده و با قالب درونی مسطح، دارای تار و پود میکرونی و دسته ای خوش دست با طرحی یکتا. ماده دیگری در محلول وجود نداشته و شکل بطری از پاشیدن مایع به سطح درونی رینگ پیشگیری میکند.
طرز استفاده:
1- رینگ را خوب بشویید. قوطی را خوب تکان دهید و مقداری پاک کننده روی فرچه بریزید و همه جای رینگ را خوب بمالید و پاک کنید. 
2- رینگ را خوب بشویید و با دستمال پاکیزه نرم خشک کنید. با چندبار استفاده نتیجه کار بهبود می یابد. اگر فشار بیش از اندازه به برس بیاورید میکروپود آن از جا در میاید و باید آنرا دوباره جا بزنید.
توجه: برای اطمینان از عملکرد صحیح ترمزها، بعد از استفاده از محصول با سرعت کم رانندگی کنید.
دارای حجم 250ml


 
شرکت SOFT99 با سابقه ای بیش از شصت سال یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولهای نگهداری و پاکیزه سازی خودرو در جهان است.محصولات عرضه شده توسط کمپانی SOFT99 حدود سیصد و پنجاه محصول در زمینه نگهداری و پاکیزه سازی خودرو می باشد، که خود توان پژوهشی و تولیدی شرکت SOFT99 را در سطح جهانی نشان میدهد.
از سوی دیگر همه محصولهای عرضه شده به جز برخی از دستمالها صددرصد ساخت ژاپن هستند که خود گویای کیفیت بالای آنهاست. البته طبیعی است که قیمت محصولها هم در مقایسه با رقیبان چینی یا کشورهای دیگر بالاترست.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه