کیف ابزار صندوق عقب ماشین جیب دار گانجی کوچک

کیف ابزار صندوق عقب ماشین جیب دار گانجی کوچک

72,000تومان
برند:
مدل کالا: Ganji
گنجی بن: 2
موجودی: در انبار

ویژگی های محصول:
  • جادار و دارای فضای کافی
  • بادوام

مشخصات فنی

  • جنس برزنت ضد آب
  • سایز 30 × 15 × 25 سانتی متر
  • نوع کیف ابزار جیب دار
  • کشور سازنده ایران

معرفی اجمالی محصول

کیف ابزار صندوق عقب ماشین جیب دار گانجی کوچک؛ حتما برایتان پیش آمده که با توجه به فضای کم درون صندوق عقب، برای گذاشتن وسایل درون صندوق عقب به مشکل بر خورده باشید.

برای ایجاد فضای کافی درون صندوق عقب و ایجاد فضا برای هر وسیله ای در صندوق عقب خودرو و ایجاد محیطی مرتب و منظم در کوچک ترین فضای ممکن، شما نیاز به یک کیف ابزار صندوق عقب مناسب، جادار و بادوام دارید. وسایل، ابزار، مواد شوینده و واکس ها را می توانید درون کیف های صندوق گانجی بصورت منظم و کم حجم قرار داده و نیز از سالم ماندن آن ها مطمئن گردید. وسایل، ابزار و مواد و محلول های مختلفی که در خودرو استفاده می کنید به دلیل تکان های ماشین امکان ریختن و پخش شدن در کف صندوق عقب را دارد این موارد می تواند برای شما دردسر ساز باشد که در صورت استفاده از یک ساک وسایل و ابزار صندوق عقب مناسب برطرف می گردد.

کیفیت بالای کیف ابزار صندوق عقب ماشین جیب دار گانجی کوچک : 


کیف ابزار


جنس: در تولید کیف وسایل صندوق عقب ماشین گانجی از برزنت ضد آب درجه یک که دوام بسیار بالایی را برای این محصول فراهم آورده است استفاده شده است. با توجه به دولایه بودن برزنت و استفاده طلق مخصوص در کیف ابزار صندوق عقب خودرو گانجی این کیف حالت خود را حفظ نموده و حتی در صورت خالی بودن شکل ظاهری مناسبی خواهد داشت.

سایز: این کیف در 3 سایز کوچک، متوسط و بزرگ در کلیه نمایندگی های پخش گنجی عرضه می گردد که در سایز متوسط از یک جدا کننده متحرک و در سایز بزرگ 3 جدا کننده متحرک برخوردار است.

کیف ابزار صندوق عقب ماشین گانجی در سایز های مختلف در دو نوع جیب دار و بدون جیب ارائه می گردد.

محصولات گانجی از قبیل دور فرمان با چرم طبیعی، کفی ماشین برای انواع خودرو و کیف های صندوق عقب ماشین توسط فروشگاه های فیزیکی و فروشگاه های اینترنتی مختلف که دارای نمایندگی رسمی پخش گنجی می باشند در سرتاسر ایران به مشتریان عرضه می گردد. 

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه