محصولات برند تری دی-3D

محصولات برند تری دی-3D

کمپانی تری دی (3D) تاکید شدیدی روی ساده بودن دیتیلینگ خودرو دارد. این کمپانی برای بیش از دو دهه تجربه‌ی تولید محصولات دوستدار محیط زیست را دارد که هر نوع نیازی را برای هر خودرو‌یی بر طرف می‌کند. توانایی 3D در تولید محصولات باکیفیت، نتیجه‌ی در نظر گرفتن نیازها، خواسته‌ها و آرمان‌های مشتریان است. تمامی مواد به کار رفته در این محصولات از بالاترین کیفیت برخوردارند. با این حال قیمت تمامی محصولات بسیار مقرون به صرفه است. برند تری‌دی مفتخر است که انتخابی منحصر به فرد برای بسیاری از نمایندگی‌ها، دیتیل کاران، فروشگاه‌های لوازم خودرو و کارواش‎ها است و علاوه بر آن در زمینه تولید کلیه محصولات مربوط به مراقبت از خودرو را که شامل محصولات مراقبت از بدنه ایمن و لوازم جانبی ضروری می‌شوند را ارائه می‌دهد.


شبکه:
ناموجود

ابزار مخصوص تمیز کننده پد پولیش تری دی-3D

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

ابزار مخصوص تمیز کننده پد پولیش تری دی-3D، یک ابزار مناسب جهت تمیز کردن پد دستگاه پولیش می باشد. شما می توانید براحتی با استفاده از دندانه های فولادی چرخشی این ابزار، پد و اسفنج خود را به آسانی تمیز ک..

ناموجود

اسپری تمیزکننده آنتی باکتریال داخل خودرو با رایحه سیب تری دی-3D Green Apple Scent

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

اسپری تمیزکننده آنتی باکتریال داخل خودرو با رایحه سیب تری دی-3D Green Apple Scent، ضد عفونی کننده و تمیز کننده سریع بهداشتی است که به منظور استفاده در سیستم های تهویه مطبوع وسایل نقلیه و قطعات دا..

ناموجود

دستگاه پولیش اوربیتال-Dual Action سایز 15 مخصوص پولیش بدنه ماشین تری دی-3D مدل L35

(2)
ناموجود

دستگاه پولیش اوربیتال-Dual Action سایز 15 مخصوص پولیش بدنه ماشین تری دی-3D مدل L35 مجهز به اجزای داخلی ارتقا یافته و دارای موتور قدرتمند، طراحی ارگونومیک و 3 متر سیم برق، 710 وات قدرت موتور و .....

ناموجود

صفحه نگهدارنده هارد 145میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش مدل K-78

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

صفحه نگهدارنده هارد 145میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش مدل K-78، برای برش و پولیش همه سطوح بهینه شده است و دارای ساختار نرم است. با توجه به دارا بودن ولکرو(نوار چسب)، پد پولیش می تواند به ..

ناموجود

واکس مایع براق کننده تری دی-3D واکس مخصوص بدنه خودرو مدل HD Poxy

(1)
ناموجود

واکس مایع براق کننده تری دی-3D واکس مخصوص بدنه خودرو مدل HD Poxy، مناسب برای همه رنگ هاست. این محصول، یک محصول پیشرفته است که برای ایجاد سطوحی بدون گرد و غبار و خراشیدگی و رسیدن به بالاترین ..

ناموجود

واکس مایع براق کننده کوچک تری دی-3D واکس مخصوص بدنه خودرو مدل HD Poxy

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

واکس مایع براق کننده کوچک تری دی-3D واکس مخصوص بدنه خودرو مدل HD Poxy، مناسب برای همه رنگ هاست. این محصول، یک محصول پیشرفته است که برای ایجاد سطوحی بدون گرد و غبار و خراشیدگی و رسیدن به بالا..

ناموجود

پد خمیر نانو کلی جرم گیر 150 میلی متر مخصوص دستگاه پولیش بدنه خودرو تری دی-3D Nao Prep Pad

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

تمیز کردن بدنه خودرو جهت مراقبت از رنگ آن امری بسیار ضروری است و برخی از آلودگی ها به راحتی با مواد شوینده از بین  نمی رود. برای تمیز کردن بدنه خودرو می بایست بهترین راه را انتخاب کرد و یکی از ام..

ناموجود

پد پولیش زبر Spider-اسپایدر 165 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال مدل K-56SDP

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پد پولیش زبر 165 میلی متری تری دی - 3D مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال مدل Spider دارای تکنولوژی است که خط و خش های ملایم و متوسط را به خوبی حذف می کند. برش های مربعی سطح این پد موجب می گردد که در حین عمل..

ناموجود

پد پولیش زبر دارای کانال هوا 180 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال مدل K-81-B

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پد پولیش زبر دارای کانال هوا 180 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال مدل K-81-B بهترین اسفنج و پد جهت از بین بردن خط و خش های عمیق است. در این محصول تمام مزایای استفاده از پد پولیش پوست بر..

ناموجود

پد پولیش متوسط دارای کانال هوا 180 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال مدل K-81-B

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پد پولیش متوسط دارای کانال هوا 180 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال مدل K-81-B، بهترین اسفنج و پد جهت از بین بردن خط و خش های متوسط مرحله نهایی پولیش است. در این محصول تمام مزایای ..

ناموجود

پد پولیش نرم دارای کانال هوا 180 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال مدل K-81-B

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پد پولیش نرم دارای کانال هوا 180 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال مدل K-81-BT بهترین اسفنج و پد جهت از بین بردن خط و خش های ریز و مناسب مرحله فینیشینگ پولیش است. در این محصول تمام ..

ناموجود

پد پولیش پوست بره 160 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش چرخشی

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پد پولیش پوست بره 160 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش چرخشی که قدرت لایه برداری بالایی دارد، برای حذف خط و خش های عمیق مناسب است. این پددارای عملکرد فوق العاده ای است.پد پولیش پوست بر..

ناموجود

پد پولیش پوست بره 190 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال مدل K-05

(1)
ناموجود

پد پولیش پوست بره 190 میلی متری تری دی-3D مخصوص دستگاه پولیش اوربیتال مدل K-05، حین عملیات پولیش گرمای سطح را کنترل می کند. این پد که قدرت لایه برداری بالایی دارد، دارای عملکرد فوق العاده ای است...

ناموجود

پوشش نانو سرامیک تری دی 3D مخصوص بدنه خودرو مدل 935CC-Kit

(0)
ناموجود

عوامل فراوانی وجود دارند که سلامت رنگ بدنه خودرو را مورد تهدید قرار می‌دهند. برای جلوگیری از هر گونه آسیبی به رنگ بدنه بهتر است از پوشش‌های محافظ استفاده کنیم. پوشش نانو سرامیک تری دی 3D مخصوص بدنه خو..

ناموجود

پولیش زبر +HD Cut تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل 430OZ16

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پولیش زبر +HD Cut تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل 430OZ16، برای حذف سریع خط و خش های عمیق طراحی شده است. این محصول برای انواع رنگ ها مناسب است.این خمیر می تواند خراش های سمباده هایی تا ..

ناموجود

پولیش زبر 236 میلی لیتری مرحله 1 تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل AAT 501

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پولیش زبر 236 میلی لیتری مرحله 1 تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل AAT 501، در صنعت اصلاح رنگ یک پولیش پیشرفته است که شما را قادر می سازد به سرعت به نتیجه دلخواه تان دست یابید.خصوصیات محصول:- ..

ناموجود

پولیش زبر All In One تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل AAT 505

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پولیش زبر All In One تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل AAT 505، که فاقد سیلیکون است برای پوشش سرامیک و محافظت از رنگ مناسب است. این محصول برای رنگ های سخت و تازه طراحی گردیده است. این محصول مک..

ناموجود

پولیش زبر مرحله 1 تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل AAT 501

(2)
ناموجود

پولیش زبر مرحله 1 تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل AAT 501، در صنعت اصلاح رنگ یک پولیش پیشرفته است که شما را قادر می سازد به سرعت به نتیجه دلخواه تان دست یابید.خصوصیات محصول:- بر پایه آب- حاوی سیل..

ناموجود

پولیش زبر مرحله اول تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل ACA 500

(1)
ناموجود

پولیش زبر مرحله اول تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل ACA 500، با سرامیک آلفای آلومینا ساخته است. سرامیک آلفای آلومینا یک ترکیب نوین ساخته شده برای مسطح سازی سریع تر با گرمای کمتر است که چالش ..

ناموجود

پولیش زبر مرحله اول کوچک تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل ACA 500

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پولیش زبر مرحله اول کوچک تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل ACA 500، با سرامیک آلفای آلومینا ساخته است. سرامیک آلفای آلومینا یک ترکیب نوین ساخته شده برای مسطح سازی سریع تر با گرمای کمتر است که ..

ناموجود

پولیش متوسط مرحله دوم تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل ACA 520

(1)
ناموجود

پولیش متوسط مرحله دوم تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل ACA 520، که از مواد اولیه سطح بالای آلومینای سرامیکی تهیه شده است، سریع ترین پاک کننده هولوگرافیک مرحله نهایی صنعتی است.آلومینای آلفای س..

ناموجود

پولیش متوسط مرحله دوم کوچک تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل ACA 520

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پولیش متوسط مرحله دوم کوچک تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل ACA 520، که از مواد اولیه سطح بالای آلومینای سرامیکی تهیه شده است، سریع ترین پاک کننده هولوگرافیک مرحله نهایی صنعتی است.آلومینای آل..

ناموجود

پولیش متوسط یک لیتری مدل One تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل 400OZ32

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پولیش متوسط یک لیتری مدل One تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل 400OZ32، یک محصول همه کاره است که خط و خش ها را کاهش داده و پولیش می کند. این محصول طبیعی و بر پایه ی آب است.پولیش متوسط یک لیتری مدل ..

ناموجود

پولیش و واکس تک مرحله ای HD Speed تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل 425OZ8

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پولیش و واکس تک مرحله ای HD Speed تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل 425OZ8، برای انواع رنگ ها قابل استفاده است. در این محصول واکس وجود دارد و دارای بوی خوشایند انگور است. با این محصو..

ناموجود

پولیش و واکس تک مرحله ای Speed 1 لیتری تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل 425OZ32

فروشنده: دیورتکس ایران
(1)
ناموجود

پولیش و واکس تک مرحله ای Speed 1 لیتری تری دی-3D پولیش مخصوص بدنه خودرو مدل 425OZ32، برای انواع رنگ ها قابل استفاده است. در این محصول واکس وجود دارد و دارای بوی خوشایند انگور است. با ای..

نمایش 1 تا 25 از 25 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه