خوشبو کننده اسپری ماشین (DIAMOND)

خوشبو کننده اسپری ماشین (DIAMOND)

برند:
مدل کالا: Fresh way
موجودی: ناموجود

ویژگی های محصول:
  • دارای اثر ماندگاری بالا
  • دارای 3 رایحه متفاوت

گزینه های در دسترس

مشخصات فنی

  • حجم 45 میلی لیتر
  • کشور سازنده بلغارستان

معرفی اجمالی محصول

خوشبو کننده اسپری ماشین (DIAMOND) یکی از بهترین خوشبو کننده های اسپری است که در 3 رایحه متفاوت و بسیار دلنواز ارائه شده و مورد پسند اکثر افراد است.
اسپری خوشبو کننده خودرو در اشکال و رایحه های مختلف تولید می شود. این خوشبو کننده ها یکی از محبوب ترین خوشبو کننده های موجود در بازار ایران و بلغارستان و مورد تایید بیشتر مصرف کنندگان در سراسر جهان می باشد. 

خوشبو کننده اسپری ماشین (DIAMOND) در بسته‌ای دوعددی عرضه می‌شود که شامل یک اسپری و یک خوشبوکننده‌ی آویز است. خوشبوکننده‌ی آویز را می‌توانید از آینه، دریچه‌ی هوای کابین و حتی دسته چراغ راهنمای خودرو آویزان کنید.

توجه:
- قبل از مصرف محصول را تکان دهید.
- جهت جلوگیری از بجا ماندن اثر اسپری، روی پارچه اسپری نشود.

روش استفاده:
- این محصول دارای یک اسپری و یک خوشبو کننده آویز است که می توانید خوش بو کننده کارتی را در محل مورد نظر آویزان کرده و مقداری از محصول را روی آن اسپری کنید.

 
 
 
خوشبو کننده فرش وی

محصولات Fresh way در تمامی بازار های بلغاری و بین المللی مورد تایید و استفاده عام قرار گرفته است. رایحه های ماندگار و منحصر به فرد Fresh way، با دقت و توجه خاصی انتخاب شده است.

همه این محصولات از نظر کیفیت، شدت بو و مدت زمان ماندگاری مورد آزمایش قرار گرفته اند. بسته بندی این محصولات با توجه به نوع و محل استفاده آن ها، تضمینی برای ماندگاری طولانی خوشبو کننده ها و رایحه های منحصر به فرد Fresh way است.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه