خوشبو کننده اسپری ماشین (DIAMOND)

خوشبو کننده اسپری ماشین (DIAMOND)

برند:
مدل کالا: Fresh way
موجودی: ناموجود
ویژگی های محصول:
  • دارای اثر ماندگاری بالا
  • دارای 3 رایحه متفاوت

گزینه های در دسترس

مشخصات فنی

  • حجم 45 میلی لیتر
  • کشور سازنده بلغارستان

معرفی اجمالی محصول

خوشبو کننده اسپری ماشین (DIAMOND) یکی از بهترین خوشبو کننده های اسپری است که در 3 رایحه متفاوت و بسیار دلنواز ارائه شده و مورد پسند اکثر افراد است.
اسپری خوشبو کننده خودرو در اشکال و رایحه های مختلف تولید می شود. این خوشبو کننده ها یکی از محبوب ترین خوشبو کننده های موجود در بازار ایران و بلغارستان و مورد تایید بیشتر مصرف کنندگان در سراسر جهان می باشد. 

خوشبو کننده اسپری ماشین (DIAMOND) در بسته‌ای دوعددی عرضه می‌شود که شامل یک اسپری و یک خوشبوکننده‌ی آویز است. خوشبوکننده‌ی آویز را می‌توانید از آینه، دریچه‌ی هوای کابین و حتی دسته چراغ راهنمای خودرو آویزان کنید.

توجه:
- قبل از مصرف محصول را تکان دهید.
- جهت جلوگیری از بجا ماندن اثر اسپری، روی پارچه اسپری نشود.

روش استفاده:
- این محصول دارای یک اسپری و یک خوشبو کننده آویز است که می توانید خوش بو کننده کارتی را در محل مورد نظر آویزان کرده و مقداری از محصول را روی آن اسپری کنید.

 
 
 
خوشبو کننده فرش وی

محصولات Fresh way در تمامی بازار های بلغاری و بین المللی مورد تایید و استفاده عام قرار گرفته است. رایحه های ماندگار و منحصر به فرد Fresh way، با دقت و توجه خاصی انتخاب شده است.

همه این محصولات از نظر کیفیت، شدت بو و مدت زمان ماندگاری مورد آزمایش قرار گرفته اند. بسته بندی این محصولات با توجه به نوع و محل استفاده آن ها، تضمینی برای ماندگاری طولانی خوشبو کننده ها و رایحه های منحصر به فرد Fresh way است.

نظر بدهید

برای ارسال نظر وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه