پایه نگهدارنده موبایل خودرو

کلیه پایه های نگهدارنده موبایل موجود در این بخش مناسب انواع گوشی تلفن همراه مخصوص استفاده در خودرو هستند. این پایه‌ها روی هر گونه سطح صافی که مورد نظر شما است به آسانی نصب می‌شوند و قابلیت چرخش 360 درجه را نیز دارند. بنابراین امکان مشاهده صفحه‌نمایش به‌صورت عمودی و افقی وجود دارد و شما می‌توانید متناسب با نیاز خود آن را بچرخانید، به خصوص اگر از آن دسته افرادی هستید که با اپلیکیشن‌های مسیریابی سر و کار دارید. این محصول دارای وزن نا چیزی می‌باشد و ابعاد آن به صورتی است که فضای کمی را داخل خودرو اشغال خواهد کرد. همچنین این پایه‌ها در برابر حرارت تا 60 درجه هم مقاومت می‌کنند. بطور کلی استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی اصلا پیشنهاد نمی‌شود، پس بهتر است که اگر مجبور به استفاده از موبایل در هنگام رانندگی هستید روی پایه نگهدارنده موبایل استاندارد باشد تا کم‌ترین میزان حواس پرتی را برای راننده به همراه داشته باشد.

شبکه:

پایه نگهدارنده گوشی موبایل آهنربایی مخصوص خودرو مدل بدون آرم

(1)
28,000تومان

پایه نگهدارنده گوشی موبایل آهنربایی مخصوص خودرو مدل بدون آرم، وسیله‌ای جدید و کارآمد است که برای نگهداری موبایل و تبلت در اتومبیل طراحی شده است. این محصول به راحتی بر روی شیشه و یا داشب..

پایه نگهدارنده‌ موبایل مغناطیسی مخصوص استفاده بر روی دریچه هوای خودرو

(2)
60,000تومان

پایه نگهدارنده‌ موبایل مغناطیسی مخصوص استفاده بر روی دریچه هوای خودرو، مناسب برای نگه داشتن دستگاه‌های 3.6 تا 6 اینچ می‌باشد بدنه‌ی پایه نگهدارنده‌ موبایل مغناطیسی از جنس پلاستیک و در پ..

ناموجود

دوربین Dashcam (دش‌کم) مخصوص خودرو Aiptek مدل Car Camcorder X1

(1)
ناموجود

همه ما دوست داریم هنگامی که د ر جاده مشغول رانندگی هستیم از مناظر و طبیعت تصاویر زیبا ضبط کنیم. البته هم‌زمان می‌بایست دقت و توجه ما روی رانندگی ایمن نیز باشد. در اینجا ما یک دوربین حرفه‌ای را به شما ..

ناموجود

هولدر و پایه نگهدارنده‌ موبایل مخصوص شیشه اتومبیل GripGo

(0)
ناموجود

هولدر و پایه نگهدارنده‌ موبایل مخصوص شیشه اتومبیل GripGo وسیله‌ای جدید و کارآمد است که برای نگهداری موبایل و تبلت در اتومبیل طراحی شده است. GRIP GO امکان چرخش 360 درجه و تنظیم ارتفاع را دارا است. با ت..

ناموجود

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مخصوص خودرو یوکام مدل Ultra Sticky

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مخصوص خودرو یوکام مدل Ultra Sticky، که دارای قابلیت استفاده آسان است تنها با یک انگشت تغییر جهت می دهد. این محصول که قابلیت چرخش 360 درجه دارد، دارای یک پایه نصب و یک ه..

ناموجود

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل CXP-003 مخصوص خودرو مگنت هولدر-MAGNET HOLDER

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مدل CXP-003 مخصوص خودرو مگنت هولدر-MAGNET HOLDER، وسیله‌ای جدید و کارآمد است که برای نگهداری موبایل و تبلت در اتومبیل طراحی شده است. این محصول به راحتی بر روی شیشه و یا..

ناموجود

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مگنتی آهنربایی مخصوص خودرو مدل ALL USe

فروشنده: پخش عرب
(0)
ناموجود

پایه نگهدارنده گوشی موبایل مگنتی آهنربایی مخصوص خودرو مدل ALL USe، وسیله‌ای جدید و کارآمد است که برای نگهداری موبایل و تبلت در اتومبیل طراحی شده است. این محصول به راحتی بر روی شیشه و یا..

ناموجود

پایه نگهدارنده‌ دوکاره گوشی موبایل

(1)
ناموجود

پایه نگهدارنده‌ دوکاره گوشی موبایل، مناسب برای نگه داشتن دستگاه‌های 3.6 تا 6 اینچ می باشد. بدنه‌ی پایه نگهدارنده‌ دوکاره گوشی موبایل از جنس پلاستیک و در پایه آن از بادکش‌هایی قوی برای اتصال پایه ..

ناموجود

پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل Mimacro

(1)
ناموجود

پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل Mimacro، مناسب برای نگه داشتن دستگاه‌های 3.6 تا 6 اینچ می باشد. بدنه‌ی پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل Mimacro از جنس پلاستیک و در پایه آن از بادکش‌هایی قوی برای اتصال پای..

ناموجود

پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل YESIDO

(1)
ناموجود

پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل YESIDO، مناسب برای نگه داشتن دستگاه‌های 3.6 تا 6 اینچ می باشد. بدنه‌ی پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل ایردوم از جنس پلاستیک بوده و در پایه آن از بادکش‌هایی قوی برای اتصال ..

ناموجود

پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل مخصوص خودرو

(1)
ناموجود

پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل مخصوص خودرو، مناسب برای نگه داشتن دستگاه‌های 3.6 تا 6 اینچ می باشد. بدنه‌ی پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل مخصوص خودرو از جنس پلاستیک و در پایه آن از بادکش‌هایی قوی برای ا..

ناموجود

پایه نگهدارنده‌ مغناطیسی گوشی موبایل

(0)
ناموجود

پایه نگهدارنده‌ مغناطیسی گوشی موبایل، مناسب برای نگه داشتن دستگاه‌های موبایل و تبلت های سبک می باشد. بدنه‌ی پایه نگهدارنده‌ مغناطیسی گوشی موبایل Mimacro از جنس پلاستیک و در پایه آن از چسب قوی برا..

ناموجود

پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل YESIDO C2

(1)
ناموجود

پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل YESIDO C2، برای نگه داشتن دستگاه‌های 3.6 تا 6 اینچ مناسب می باشد. بدنه‌ی پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل ایردوم از جنس پلاستیک و در پایه آن از بادکش‌هایی قوی برای اتصال پا..

ناموجود

پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل ایردوم

(1)
ناموجود

پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل ایردوم، برای نگه داشتن دستگاه‌های 3.6 تا 6 اینچ مناسب می باشد. بدنه‌ی پایه نگهدارنده‌ گوشی موبایل ایردوم از جنس پلاستیک و در پایه آن از بادکش‌هایی قوی برای اتصال پایه ..

نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه