رینگ و قالپاق خودرو

قالپاق بخشی از سیستم چرخ‌های خودرو را تشکیل می‌دهد. قالپاق در بخش مرکزی چرخ خودرو قرار گرفته و از نفوذ ذرات خارجی به داخل، جلوگیری به عمل می‌آورد. این قطعه می‌تواند از جنس فلزی یا در برخی از موارد پلاستیکی باشد. از آن جهت که دو نوع رینگ فلزی و فولادی داریم، قالپاق‌ها نیز متناسب با این رینگ‌ها، عرضه می‌شوند. به طور کلی برای جلوگیری از ورود هر گونه گرد و خاک و رطوبت به مرکز چرخ که مشکلاتی را به همراه دارد، بهترین کار استفاده از قالپاق است. از طرفی رینگ‌های موجود در بازار از جنس پلاستیک می‌باشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. نکته‌ی قابل توجه آن است که با توجه به جنس آن‌ها، محافظ بهتری نسبت به نمونه‌ی فابریکشان هستند. در نهایت از ظاهر زیبایی که به خودرو می‌بخشند، نباید غافل شد.

شبکه:

یک عدد قالپاق چرخ خودرو مخصوص خودرو دنا

فروشنده: شرکت تولیدی و صنعتی پلی مت
(0)
20,000تومان

پک 4 عددی قالپاق چرخ ماشین مخصوص خودرو دنا، علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به خودرو می بخشد از ورود رطوبت و گرد و خاک به مرکز چرخ نیز جلوگیری می کند. این نوع قالپاق دارای حفره هایی است که موجب می شود ..

یک عدد قالپاق چرخ خودرو مخصوص خودرو سمند

فروشنده: شرکت تولیدی و صنعتی پلی مت
(0)
18,500تومان

پک 4 عددی قالپاق چرخ ماشین مخصوص خودرو سمند، علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به خودرو می بخشد از ورود رطوبت و گرد و خاک به مرکز چرخ نیز جلوگیری می کند. این نوع قالپاق دارای حفره هایی است که موجب می شود..

یک عدد قالپاق چرخ خودرو مخصوص خودرو پراید

فروشنده: شرکت تولیدی و صنعتی پلی مت
(0)
14,000تومان

پک 4 عددی قالپاق چرخ ماشین مخصوص خودرو پراید، علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به خودرو می بخشد از ورود رطوبت و گرد و خاک به مرکز چرخ نیز جلوگیری می کند. این نوع قالپاق دارای حفره هایی است که موجب می شود از ..

یک عدد قالپاق چرخ ماشین مخصوص خودرو L90

فروشنده: شرکت تولیدی و صنعتی پلی مت
(0)
20,000تومان

یک عدد قالپاق چرخ ماشین مخصوص خودرو L90، علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به خودرو می بخشد از ورود رطوبت و گرد و خاک به مرکز چرخ نیز جلوگیری می کند...

یک عدد قالپاق چرخ ماشین مخصوص خودرو دانگ فنگ

فروشنده: شرکت تولیدی و صنعتی پلی مت
(0)
20,000تومان

یک عدد قالپاق چرخ خودرو مخصوص خودرو دانگ فنگ، علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به خودرو می بخشد از ورود رطوبت و گرد و خاک به مرکز چرخ نیز جلوگیری می کند...

یک عدد قالپاق چرخ ماشین مخصوص خودرو پژو 207

فروشنده: شرکت تولیدی و صنعتی پلی مت
(0)
20,000تومان

یک عدد قالپاق چرخ ماشین مخصوص خودرو پژو 207، علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به خودرو می بخشد از ورود رطوبت و گرد و خاک به مرکز چرخ نیز جلوگیری می کند. ..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا به محض موجود شدن کالا به شما اطلاع دهیم!

نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
شماره تلفن همراه