پوليش پلاستيک مخصوص چراغ ماشين مادرز

پوليش پلاستيک مخصوص چراغ ماشين مادرز

56,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers POWER
موجودی: در انبار

بدون شک پوليش پلاستيک مخصوص چراغ ماشين مادرز Mothers بهترين پوليش پلاستيک موجود در باز...

مشخصات فنی

  • حجم 236 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول پولیش چراغ خودرو
  • کد محصول 8808
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

بدون شک پوليش پلاستيک مخصوص چراغ ماشين مادرز Mothers بهترين پوليش پلاستيک موجود در بازار مي باشد.
هيچ تفاوتي براي استفاده از آن وجود ندارد قابل استفاده بر روي چراغ راهنما ، چراغ اصلي ماشين يا چراغ هاي کوچک ماشين مي باشد هرنوع چراغي که داريد پوليش پلاستيک مادرز مخصوص چراغ براي آن ساخته شده و آن را مثل روز اول تميز ميکند.
اين محصول براقيتي مانند الماس و تميزي مثل روز اول را به چراغ هاي خودرو شما مي دهد و نور صاطع از آن را دو چندان مي سازد. اين پوليش يک پوليش واقعيست و براحتي اثر باقي مانده از خراش ها ، خط و خش ، هر نوع لکه و حتي شکاف هاي کوچک بوجود امده بر روي سطح شيشه اي موجود بر روي چراغ ماشين شما را از بين ميبرد.
اما کار هاي
پوليش پلاستيک مخصوص چراغ ماشين مادرز به همين جا خاتمه نمي شود با استفاده از اين محصول اين محصول يک لايه محافظ بر سطح چراغ ايجاد ميکند که آنرا از تابش خورشيد ، ذرات موجود در هوا و گرد و غبار و لکه آب محافظت کرده و آنرا تميز نگه مي دارد.

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید