کیت پولیش چراغ مادرز

کیت پولیش چراغ مادرز

190,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers POWER
گنجی بن: 3
موجودی: در انبار

کیت پولیش چراغ مادرز Mothers

مشخصات فنی

  • حجم 230 میلی لیتر
  • کد محصول 7251
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

کیت پولیش چراغ مادرز Mothers يک پکيج ترميم و پوليش، مخصوص شيشه چراغ هاي خودرو مي باشد. اين محصولات بمنظور بازسازي سريع و آسان، موثر و بدون خطر شيشه هاي آسيب ديده و خط و خش دار چراغ هاي ماشين شما طراحي شما تا خود شما براحتي و فقط با يک حرکت ساده بتوانيد اين کار را انجام دهيد.
محصولات موجود در اين پکيج : پوليش پلاستيک مخصوص چراغ ماشين که شفافيت، تميزي و محافظت را يکجا داراست. - يک صفحه نگهدارنده 3 اينچي - پد پوليش گوي شکل جهت پوليش شيشه هاي چراغ هاي خودرو -  و ديسکهاي ترميم کننده؛ مي باشند.

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید