واکس ماشین سوپر مایع کوچک سوناکس

واکس ماشین سوپر مایع کوچک سوناکس

41,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: SONAX
گنجی بن 2
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • حجم 250 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول واکس بدنه خودرو
  • کد محصول 301100
  • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول

واکس ماشین سوپر مایع کوچک سوناکس SONAX واکس براق کننده بدنه خودرو با هر رنگ بدنه ای  می باشد.
واکس ماشین سوپر مایع کوچک سوناکس بهترین گزینه برای براقیت و محافظت از سطوح بدنه خودرو که به تازگی پولیش خورده و رنگ های متالیک می باشد.
فرمول به کار رفته در ساخت این واکس مانند واکس کارنوبا (کارنابا-Carnauba) بوده ، این مورد باعث می‌شود که
واکس ماشین سوپر مایع کوچک سوناکس  دارای کیفیت بسار بالا باشد این مورد با عث محافظت و جلوگیری از فرسایش در مقابل هوا به مدت طولانی و بادوام بعد از اجرای این واکس بر روی سطح می شود. 
طریقه استفاده از این واکس بسیار آسان می باشد و مخصوص خودرو هایی که رنگ شده و ضروری برای خودرو های لوکس و با ارزش نیز می باشد. تثبیت رنگ بدنه خودرو و ایجاد درخشش بیشتر بدون داشتن هرگونه مواد مضر از ویژگی های این واکس می باشد.


 

سوناکس 
وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود. سوناکس در رتبه اول قرار دارد. سوناکس با داشتن بیش از 65 سال سابقه و تجربه در تولید محصولات با کیفیت برتر پیشرو در بازار آلمان و بازار های بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه این عملکرد مثبت است. در نظر گرفتن خواسته های بازار های بین المللی و انجام تحقیقات گسترده اساس و پایه تولید محصولات سوناکس است. مشخصات ویژه محصولات ماشین این کمپانی در زمینه عملکرد و حفظ محیط زیست و متناسب بودن قیمت آنها موجب ایجاد رابطه همکاری  برجسته ای بین سوناکس با تولید کنندگان خودرو در سطح جهان شده است. همچنین کسب نتیجه درخشان در آزمایشات مقایسه ای صورت گرفته توسط مجلات و منابع تحقیقاتی معتبر بین محصولات سوناکس و محصولات دیگر رقبا استاندارد بالای محصولات این کمپانی را تایید می کند. تمامی محصولات سوناکس در شهر نوبیورگ آلمان فرآوری و تولید می شوند. از جمله محصولات محبوب SONAX می توان به :اکتان پاور - اسپری داشبورد مات اسپری شیشه پاکن - اسپری خوشبو کننده و بوبر قوی اشاره کرد.   
 

برند برتر قرن
موسسه جرمن استانداردز (موسسه استاندارد آلمان)
تیم فرمول یک Infiniti Red Bull Racing با شرکت SONAX تولید کننده برجسته محصولات نگهداری اتومبیل برای درخشش بیشتر متحد شده اند.


 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید