اسپری کارواش سريع بزرگ مادرز

اسپری کارواش سريع بزرگ مادرز

51,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
موجودی: ناموجود

اسپري کارواش سريع بزرگ مادرز Mothers راه حلي قطعي براي درخشان و زيبا کردن رنگ بدنه خودرو

مشخصات فنی

  • حجم 710 میلی لیتر
  • زمینه کاربرد محصول کارواش بدون آب بدنه خودرو
  • کد محصول 8224
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

اسپري کارواش سريع بزرگ مادرز Mothers راه حلي قطعي براي درخشان و زيبا کردن رنگ بدنه خودرو شماست.
در هر مکاني يا و هر نقطه از خودرو را که ميخواهيد خاک گيري و تميز کرده و يا ماشين خود را آمده و درخشان کنيد براي نمايش و مقايسه بين ديگر برند ها از اسپري کارواش سريع مادرز استفاده کنيد.
فرمول بکار رفته در ساخت اين محصول بصورتي است می تواند اثر انشگت ، چربی بجا مانده بر روی سطح ،اثر لکه و خاک ،پاک کننده اثر فضولات پرندگان ، خط و خش هاي روي سطح بدنه خودرو را پاک کند و همین طور آماده سازی رنگ بدنه ماشین برای واکس .
یکی از بهترین عملکر های این محصول بر روی سطوحی که چرب هستند و برای چربی زدایی آن هاست.
توجه داشته باشید که حتما سطح مورد نظر خشک باشد و بهتر است برای استفاده از این محصول از دستمال ماکروفایبر استفاده کنید.

مناسب براي نمايشگاه هاي خودرو طراحي شده و داراي خاصيت پاکنندگي و درخشان و زنده کردن رنگ بدنه خودرو هر زماني که ميخواهيد ماشين خود را زيبا و نو جلوه دهيد اين کالا آماده است.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید