شامپو تمیز کننده مخصوص خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

شامپو تمیز کننده مخصوص خودرو ترتل واکس-Turtle Wax

75,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Turtle Wax
موجودی: در انبار

شامپو تمیز کننده مخصوص خودرو ترتل واکس-Turtle Wax ، با قدرت

مشخصات فنی

  • حجم 2.95 لیتر
  • زمینه کاربرد محصول شامپو بدنه خودرو
  • کد محصول 50597
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

شامپو تمیز کننده مخصوص خودرو ترتل واکس-Turtle Wax ، با قدرت تمیز کنندگی فوق العاده، دارای کیفیتی مثال زدنی با ماندگاری و اثر گذاری بالا می باشد. شامپو تمیز کننده مخصوص ترتل واکس مناسب برای تمامی رنگ های اتومبیل و محافظت از آنها با فرمولاسیون ویژه خود توانایی از بین بردن تمامی گرد و غبار و چربی ها را داشته و با خواص نانو تکنولوژی خود مانع از جذب گرد و غبار می شود.
این فرمول شوینده خودرو شامل عناصر تمیز کننده قابل تنظیم در مقدار گستردگی برای موارد زیادی از شستشو و تمیزکاری می باشد.
شامپو تمیز کننده مخصوص خودرو ترتل واکس تنها محصول با فن آوری افزایش PH برای تمیز کردن درجه سختی آلودگی های با گستردگی بالا سطوح می باشد.
 
 
برای مدتی بیش از 75 سال است که کمپانی ترتل-Turtle به تولید محصولی پرداخته است که از خودرو شما محافظت کند.کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax در شیکاگو آمریکا بصورت خانوادگی شروع به کار کرده و تا به امروز اداره می شود. کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax مفتخر است تا با تولید محصولاتی خلاقانه تغییری عمده در نحوه مراقبت و نگهداری خودرو چه برای مصرف کنندگان و چه تولید کنندگان خودرو ایجاد کند.
کمپانی ترتل واکس-Turtle Wax با محصولات فوق العده خود استاندارد های جدید در عرصه Car care-مراقبت و نگهداری خودرو ایجاد کرده است. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید