شامپو كنسانتره 19 لیتری مخصوص شستشوی خودرو مادرز

شامپو كنسانتره 19 لیتری مخصوص شستشوی خودرو مادرز

350,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers PROFESSIONAL
گنجی بن: 8
موجودی: در انبار

شامپو كنسانتره 19 لیتری مخصوص شستشوی خودرو مادرز-Mothers

مشخصات فنی

  • حجم 19 ليتر
  • نسبت ترکیب (لیتر) برای کارواش دستی 1/2 OZ در هر 3.7 لیتر آب و برای کارواش اتوماتیک 2 OZ در هر 3.7 لیتر
  • زمینه کاربرد محصول شامپو بدنه خودرو
  • کد محصول 80145
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

شامپو كنسانتره 19 لیتری مخصوص شستشوی خودرو مادرز-Mothers ترکیبی به دقت تهیه شده از بهترین مواد شوینده است که ساخته شده تا به راحتی اثر مواد چرب مانند گریس و دیگر آلودگی ها را مانند دوده، خاک، گل و... از بین ببرد.
شامپو كنسانتره 19 لیتری مخصوص شستشوی خودرو مادرز دارای pH مناسب و مخصوص رنگ بدنه خودرو ، غیر سمی، سازگار با محیط زیست و زیست تخریب پذیر بوده که آسیبی به رنگ بدنه خودرو نمی زند و اثر واکسی که بر روی سطح بدنه خودرو موجود است را نیز بر نمی دارد. قابل استفاده برای خودرو های سواری ، تراکتور و کامیون ،هواپیما و کشتی می باشد.
شامپو كنسانتره 19 لیتری مخصوص شستشوی خودرو مادرز طراحی شده تا براحتی قابل استفاده باشد و برای هر نوع مصرفی مناسب است چه شستشوی دستی و یا کارواش اتوماتیک.
روش استفاده:
برای کارواش دستی 1/2 OZ در هر 3.7 لیتر آب و برای کارواش اتوماتیک 2 OZ در هر 3.7 لیتر آب مخلوط کنید.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید