شامپو واکس مادرز

شامپو واکس مادرز

79,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: Mothers CALIFORNIA GOLD
موجودی: در انبار

شامپو واکس مادرز Mothers انجام همزمان شستوشو و واکس زدن سطح بهترین و سریع ترین روش تمی...

مشخصات فنی

  • حجم 2 لیتر
  • زمینه کاربرد محصول شامپو واکس بدنه خودرو
  • کد محصول 5674
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

شامپو واکس مادرز Mothers انجام همزمان شستوشو و واکس زدن سطح بهترین و سریع ترین روش تمیز کردن سطح می باشد با استفاده از این محصول رنگ بدنه ماشین خود را درخشان و از آن محافظت کنید. قابل استفاده برای واکس زیدن عادی بدنه.
شامپو واکس مادرز به راحتی اثر دوده و دیگر عوامل کثیف کننده جاده و خاک را پاک میکند؛ تمامی این کارها در حالی که وقت کمتری از شما میگیرد و در حال تمیز کردن بدنه با حد اکثر سرعت به واکس زدن سطح هم می پردازد.
در پایان به شما نتیجه و درخشندگی مانند واکس های عادی بدنه خودرو را میدهد.بسیار قوی با قابلیت کف کردن زیاد و زیست تخریب پذیر بدون ، و PH مخصوص برای رنگ بدنه و... شامپو واکس مادرز همه این قابلیت های فوق العاده را داراست و برای شما بهترین نتیجه را به ارمغان می آورد. فرمول استفاده شده در ساخت شامپو واکس مادرز کاملا سازگار با محیط زیست می باشد.
تمیزی را در کنار یک واکس کامل که خودرو شما را نو و درخشان میکند در کنار هم داشته باشید.


 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پوليش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید