شامپو واکس M-Tech مادرز

شامپو واکس M-Tech مادرز

57,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: MOTHERS M-Tech
موجودی: ناموجود

شامپو واکس M-Tech مادرز Mothers سریع ترین و موثر ...

مشخصات فنی

  • حجم 1420 ميلي ليتر
  • زمینه کاربرد محصول شامپو واکس بدنه خودرو
  • کد محصول 25678
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

شامپو واکس M-Tech مادرز Mothers سریع ترین و موثر ترین راه برای شستشو و براق کردن رنگ بنده خودرو به همراه محافظت اط آن می باشد. از بین برنده دوده ، خاک و چربی می باشد. شامپو واکس M-Tech مادرز راه حلی برای درخشندگی ماندگار ، قوی و عمیق بوده و داشتن PH مناسب و بالانس مناسب برای رنگ سطح بدنه خودرو شماست.
شامپو واکس M-Tech مادرز محصولی همه کاره بوده که می تواند جایگزین 3 محصول باشد انتخابی شایسته با فرمولاسیون بروز شده PH بالانس و مناسب مخصوص رنگ بدنه خودرو که آن تمیزی،درخشندگی و محافظت را یکجا هدیه میدهد.

 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید