شامپو پر قدرت سوناکس با رایحه RED SUMMER

شامپو پر قدرت سوناکس با رایحه RED SUMMER

0تومان
تولید کننده:
مدل کالا: SONAX
گنجی بن: 3
موجودی: ناموجود

شامپو پر قدرت سوناکس با رایحه RED SUMMER ...

مشخصات فنی

  • حجم 1 لیتر
  • زمینه کاربرد محصول شامپو بدنه خودرو
  • کد محصول 2173000
  • کشور سازنده آلمان

معرفی اجمالی محصول

شامپو پر قدرت سوناکس با رایحه RED SUMMER دارای رايحه مد روز و محبوب "انرژی" می باشد.
شامپو پر قدرت سوناکس با رایحه RED SUMMER  براحتي و با سرعتي بالا خاک را از روي سطح بدنه خودور شما پاک کرده و مناسب استفاده دستي مي باشد و غير قابل استفاده در دستگاه هاي کارواش اتوماتيک مي باشد.
سريع ترين راه براي پوشاندن رنگ بدنه خودرو ، بلافاصله بعد از شستشوي بدنه ماشين با استفاده از
شامپو پر قدرت سوناکس با رایحه RED SUMMER  از واکس پر سرعت سوناکس بر روي سطح خيس بدنه خودرو اسپري کنيد؛ با يک اسفنج مواد را پخش کرده و بعد با يک دستمال مايکروفايبر رد اسپري را پاک کنيد.
اين شامپو فاقد فسفات بوده و داراي PH مناسب و طبيعي مي باشد.
 

سوناکس 
وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود. سوناکس در رتبه اول قرار دارد. سوناکس با داشتن بیش از 65 سال سابقه و تجربه در تولید محصولات با کیفیت برتر پیشرو در بازار آلمان و بازار های بین المللی است و رضایت مشتریان نتیجه این عملکرد مثبت است. در نظر گرفتن خواسته های بازار های بین المللی و انجام تحقیقات گسترده اساس و پایه تولید محصولات سوناکس است. مشخصات ویژه محصولات ماشین این کمپانی در زمینه عملکرد و حفظ محیط زیست و متناسب بودن قیمت آنها موجب ایجاد رابطه همکاری  برجسته ای بین سوناکس با تولید کنندگان خودرو در سطح جهان شده است. همچنین کسب نتیجه درخشان در آزمایشات مقایسه ای صورت گرفته توسط مجلات و منابع تحقیقاتی معتبر بین محصولات سوناکس و محصولات دیگر رقبا استاندارد بالای محصولات این کمپانی را تایید می کند. تمامی محصولات سوناکس در شهر نوبیورگ آلمان فرآوری و تولید می شوند. از جمله محصولات محبوب SONAX می توان به :اکتان پاور - اسپری داشبورد مات اسپری شیشه پاکن - اسپری خوشبو کننده و بوبر قوی اشاره کرد.   
 

برند برتر قرن
موسسه جرمن استانداردز (موسسه استاندارد آلمان)
تیم فرمول یک Infiniti Red Bull Racing با شرکت SONAX تولید کننده برجسته محصولات نگهداری اتومبیل برای درخشش بیشتر متحد شده اند.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید