پولیش آلومينيوم بزرگ مادرز

پولیش آلومينيوم بزرگ مادرز

49,000تومان
تولید کننده:
مدل کالا: MOTHERS CLASSIC
موجودی: در انبار

مشخصات فنی

  • وزن 283 گرم
  • زمینه کاربرد محصول پولیش فلز
  • کد محصول 5101
  • کشور سازنده آمریکا

معرفی اجمالی محصول

پوليش آلومينيوم مادرز بزرگ Mothers اين همان پوليش آلومينيوم فوق العاده ست که تعريف آن را از کساني استفاده کرده اند شنيده ايد.
فرمول خاصي که در ساخت اين محصول استفاده شده است درخشندگي اي فوق العاده را براي قطعات آلومينيومي، آلياژي، برنجي به ارمغان مي آورد.
اين محصول پاک کننده و درخشان کننده رينگ و قطعات آلياژ آلومينيوم مي باشد.پوليش آلومينيوم مادرز قابل استفاده براي تمامي قطعات آلومينيومي، آلياژي، برنجي حتي در منزل روی قطعات فلزی نیز مي باشد. 

محصولات شرکت مادرز Mothers ساخت آمريکا می باشد این کمپانی از سال 1995 فعاليت خود را شروع کرده است. از زمان شروع به کار اين کمپاني و عرضه اولين محصول ، اين شرکت قوي و با کيفيت به کار خود ادامه مي دهد. لازم به ذکر است که اولين محصول اين کمپاني پولیش آهن و آلومينيوم بوده است.


 
وقتي به تاريخچه گذشته تا به امروز اين مادرز نگاه مي کنيد شاهد پیشرفت کمپانی مادرز هستید. فرمول استفاده شده در محصولات مادرز Mothers همانند ديگر رقبا در اين عرصه طي سال هاي متمادي تغييرات بسيار داشته و روز به روز برای بهتر، قوی تر و با تاثیر بیشتر شدن فرمول های استفاده شده در ساخت محصولات این کمپانی سعی و تلاش فراوانی شده است.محصولات مادرز بطور کامل ساخت کشور آمریکا بوده و بهترین نتیجه را در پولیش کردن تمیز کردن و یا نگهداری خودرو برای شما به ارمغان می آورد.

 
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید